15 czerwca 2021 r. odbyło sie stacjonarne posiedzenie Rady Łódzkiej OIIB. Spotkanie odbyło sie na wolnym powietrzu, na placu przed siedzibą Łódzkiej OIIB.

W części dotyczącej spraw finansowych skarbnik Rady ŁOIIB Cezary Wójcik omówił dotychczasową realizację budżetu ŁOIIB. Pan Andrzej Gorzkiewicz przedstawił wyniki analizy zużycia energii elektrycznej w siedzibie Izby i propozycje optymalizacji. Ustalono, że w pierwszej kolejności należy zredukować oświetlenie zewnętrzne budynku i parkingu, a następnie wymienić oświeltenie, stosując bardziej energooszczędne rozwiązania. Pan Jacek Szer, p.o. Przewodniczący Rady ŁOIIB, podsumował XX Okręgowy Zjazd ŁOIIB, a pani Danuta Ulańska omówiła kwalifikację i sposób realizacji zgłoszonych wniosków. Przewodnicząca Zespołu ds. Integracji i Konkursów przedstawiła projekty planowanych konkursów i innych wydarzeń integracyjnych typu spływ kajakowy czy regaty żeglarskie. Zatwierdzono uchwały Rady i jej Prezydium, m.in. w sprawie przyznania dofinansowań i zapomóg losowych i pośmiertnych dla członków ŁOIIB lub ich rodzin, w sprawie organizacji konkursu fotograficznego w 2021 roku. Podjęto również uchwałę dotyczącą powołania Zespołu ds. BIM oraz zatwierdzono jego regulamin i skład. Omówione równiez zostały inne aktualne sprawy, m.in. planowana w 2022 roku konferencja ŁOIIB i jubileusz naszej Izby, doskonalenie zawodowe w ŁOIIB, problemy związane z kształceniem inżynierów na studiach itp.

  • Zatwierdzono uchwały Rady i jej Prezydium, m.in. w sprawie przyznania dofinansowań i zapomóg losowych i pośmiertnych dla członków ŁOIIB lub ich rodzin,
  • w sprawie organizacji konkursu fotograficznego w 2021 roku. Podjęto również uchwałę dotyczącą powołania Zespołu ds. BIM oraz zatwierdzono jego regulamin i skład.
  • Omówione równiez zostały inne aktualne sprawy, m.in. planowana w 2022 roku konferencja ŁOIIB i jubileusz naszej Izby, doskonalenie zawodowe w ŁOIIB, problemy związane z kształceniem inżynierów na studiach itp.
  1. Zatwierdzono uchwały Rady i jej Prezydium, m.in. w sprawie przyznania dofinansowań i zapomóg losowych i pośmiertnych dla członków ŁOIIB lub ich rodzin,
  2. w sprawie organizacji konkursu fotograficznego w 2021 roku. Podjęto również uchwałę dotyczącą powołania Zespołu ds. BIM oraz zatwierdzono jego regulamin i skład.
  3. Omówione równiez zostały inne aktualne sprawy, m.in. planowana w 2022 roku konferencja ŁOIIB i jubileusz naszej Izby, doskonalenie zawodowe w ŁOIIB, problemy związane z kształceniem inżynierów na studiach itp.

Kalendarium

styczeń 2022
pon. wt. śr. czw. pt. sob. nie.
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

LEGENDA

6link zaznaczony

21link odwiedzony

21aktualny dzień

Klikniecie przeniesie do konkretnego dnia w kalendarzu

Łódzka Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa

Biuro Łódzkiej Okręgowej Izby

ico ul. Północna 39
91- 425 Łódź

Skontaktuj się z nami

tel. 42 632 97 39

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W związku z zagrożeniem rozprzestrzeniania się

wirusa SARS-CoV-2 (koronawirus)

spowodowanym bezpośrednimi kontaktami osób, uprzejmie prosimy o ograniczanie kontaktów osobistych do niezbędnego minimum.

Prosimy, by w miarę możliwości, załatwianie spraw odbywało się drogą mailową, pocztą tradycyjną oraz telefonicznie.


Godziny pracy Biura ŁOIIB:

11:00-17:00 (do odwołania)