Poniżej znajdziecie Państwo informacje o nadchodzących konferencjach w tematyce budownictwa. Zapraszamy również do przejrzenia Archiwum, które zawiera informacje o odbytych wydarzeniach.

W dniach 31 marca – 1 kwietnia 2022 r. w Łodzi już po raz czwarty odbyła się ciesząca się dużym zainteresowaniem konferencja naukowo-techniczna pt. „Nowoczesne technologie w budownictwie – wybrane zagadnienia”. Pomysłodawcą i organizatorem wydarzenia była Łódzka Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa, która jako samorząd zawodowy inżynierów budownictwa w marcu 2022 roku obchodziła jubileusz dwudziestolecia swojego istnienia. Konferencja rozpoczęła się w czwartek 31 marca w Instytucie Europejskim (ul. Piotrkowska 262/264), a następnego dnia miał miejsce obrady w Teatrze Muzycznym (ul. Północna 47/51).

 

W dniach 20-21 lutego 2020 r. w Łodzi odbyła się III Konferencja ŁOIIB „Nowoczesne technologie w budownictwie – wybrane zagadnienia”. Współorganizatorem konferencji była firma INTERSERVIS – organizator XXVII Łódzkich Targów Budownictwa INTERBUD 2020. Konferencja rozpoczęła się w czwartek w Instytucie Europejskim. Drugiego dnia obrady konferencji odbywały się w Hali EXPO, gdzie o godz. 11.00 rozpoczęły się Targi Budownictwa INTERBUD. Zobacz ZDJECIA

W dniach 20-21 lutego 2020 r. w Łodzi odbyła się III Konferencja ŁOIIB „Nowoczesne technologie w budownictwie – wybrane zagadnienia” . Współorganizatorem konferencji była firma INTERSERVIS – organizator XXVII Łódzkich Targów Budownictwa INTERBUD 2020.

Polskie Stowarzyszenie Geosyntetyczne PSG zorganizowało VII Europejską Konferencję Geosyntetyczną EuroGeo7, która odbyła się w dniach 6-9 września 2020 r. w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

W dniach 20-21 lutego 2020 r. w Łodzi odbyła się III Konferencja ŁOIIB „Nowoczesne technologie w budownictwie – wybrane zagadnienia”. Współorganizatorem konferencji była firma INTERSERVIS – organizator XXVII Łódzkich Targów Budownictwa INTERBUD 2020. Konferencja rozpoczęła się w czwartek w Instytucie Europejskim. Drugiego dnia obrady konferencji odbywały się w Hali EXPO, gdzie o godz. 11.00 rozpoczęły się Targi Budownictwa INTERBUD. Zobacz ZDJECIA

W dniach 22-24 maja 2019 r. w Słoku k. Bełchatowa odbyła się XIV Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Techniczna poświęcona problemom sektora wytwarzania energii pod hasłem „Elektrownie cieplne. Eksploatacja – Modernizacje – Remonty”, współorganizowana przez Instytut Elektroenergetyki PŁ, SEP Koło przy PGE GiEK SA Oddział Elektrownia Bełchatów oraz GiEK S.A. Oddział Elektrownia Bełchatów.

W dniach 22-23 listopada 2018 r. w Słoku k. Bełchatowa odbyła się II Konferencja naukowo-techniczna „Rusztowania” pod hasłem „Praktyczne aspekty funkcjonowania rusztowań” zorganizowana przez Polską Izbę Gospodarczą Rusztowań we współpracy z konsorcjum naukowym projektu ORKWIZ.

W związku z zakończeniem XIV Konferencji Naukowo-Technicznej „Warsztat Pracy Rzeczoznawcy Budowlanego” (Kielce, 11-13 maja 2016 r.), która od wielu lat jest miejscem przekazywania i wymiany informacji, wiedzy i doświadczeń z zakresu szeroko rozumianego rzeczoznawstwa budowlanego, zamieszczamy sprawozdanie z tego wydarzenia wraz z wnioskami TUTAJ.

Rola samorządów zawodów zaufania publicznego w demokratycznym porządku państwa prawnego" to tytuł zorganizowanej przez Łódzkie Porozumienie Samorządów Zawodów Zaufania Publicznego konferencji, która odbyła się 11 maja br. w sali Rady Wydziału Prawa i Administracji UŁ.

Skontaktuj się z nami

tel. 42 632 97 39

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Łódzka Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa

Biuro Łódzkiej Okręgowej Izby

ico ul. Północna 39
91- 425 Łódź