Łódź

Klub ŁOIIB

Zapraszamy naszych członków do korzystania z uruchomionego w siedzibie Izby Klubu. Można tu poczytać prasę branżową, napić się kawy, spotkać w sprawach zawodowych lub prywatnych. Serdecznie zapraszamy!
 
 

Wyszukiwarka


Aby sprawdzić numery kont, ważność zaświadczenia lub wydrukować blankiety opłat kliknij tutaj.


Linki


Dzisiaj

Czwartek, 13 sierpnia 2020 r.13 sierpnia 2020 r. Godzina...20:43

Diany, Hipolita
  jutro: Alfreda, Euzebiusza

Statystyka

W tej chwili mamy
4 odwiedzających.

Liczba odsłon:

dzisiaj: 841

wczoraj: 1312

wszystkie: 4066032
(od 20 kwietnia 2004 r.)
Kalendarium

16 lipca 2020 r. w siedzibie ŁOIIB odbyło się spotkanie dotyczące Building Information Modeling oraz realizacji na poziomie okręgowym Strategii PIIB w zakresie wdrażania BIM, miejsca i roli izby w tym procesie oraz wskazanie sposobów realizacji tej strategii.

Czytaj dalej…
 
Kliknij aby powiekszyc
  

7 lipca 2020 r. zmarł prof. Stanisław Kuś – współtwórca samorządu zawodowego inżynierów budownictwa. 
Czytaj dalej…
 
Kliknij aby powiekszyc
 

W dniach 1–4 czerwca 2020 r. odbył się XIX Zjazd Okręgowy Łódzkiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa, w związku z epidemią koronawirusa po raz pierwszy w historii naszej Izby w trybie zdalnym. Działanie tego typu umożliwił pakiet sejmowych ustaw antykryzysowych podjętych w czasie trwania stanu epidemii, przez co kolegialne organy samorządów zawodowych, a także ich organy wykonawcze, mogą podejmować uchwały przy wykorzystaniu środków bezpośredniego porozumiewania się na odległość lub w trybie obiegowym.

Zjazd odbył się pod przewodnictwem Barbary Malec – przewodniczącej Rady ŁOIIB, a funkcję sekretarza sprawował Grzegorz Rakowski – sekretarz Rady ŁOIIB.

W XIX Zjeździe ŁOIIB wzięło udział 95 delegatów na 107 uprawnionych, co dało frekwencję 88,78% i oznacza prawomocność Zjazdu. 
Czytaj dalej…
 
Kliknij aby powiekszyc
 
Dziękujemy wszystkim członkom Łódzkiej OIIB, którzy wspierają tych, którzy walczą z koronawirusem na pierwszej linii frontu i odpowiedzieli na apel Okręgowej Izby Lekarskiej w Łodzi, wspierając zbiórkę na wyposażenie szpitali województwa łódzkiego w sprzęt niezbędny do walki z koronawirusem. Otrzymaliśmy także bardzo miłe podziękowanie z Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych. Nadal trwa zbiórka Okręgowej Izby Lekarskiej, a o jej rezultatach można przeczytać TUTAJ
 

Kliknij aby powiekszyc 

5 marca 2020 r. w siedzibie Łódzkiej OIIB odbyło się X w piątej kadencji posiedzenie Rady Łódzkiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa.

Czytaj dalej…
 

Kliknij aby powiekszyc

 

 

 

 

 

 

2 marca br. zmarł prof. Tadeusz Godycki-Ćwirko (1926-2020) wybitny polski naukowiec, autorytet w kraju i za granicą, badacz i konstruktor, wychowawca wielu pokoleń inżynierów, zasłużony dla budownictwa działacz PZITB i nauczyciel akademicki, związany z Politechniką Łódzką i Politechniką Gdańską oraz visiting professor licznych ośrodków zagranicznych. W latach 1963-1986 pracował na Wydziale Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska Politechniki Łódzkiej (dziekan Wydziału BAIŚ w latach 1973-1975, dyrektor Instytutu Budownictwa PŁ, doktor Honoris Causa Politechniki Łódzkiej) – stworzył tu silny ośrodek badań eksperymentalnych, łódzką szkołę naukową badań konstrukcji żelbetowych, w której wychowało się wielu pracowników naukowych, wysokiej klasy inżynierów teoretyków i praktyków. W 1985 r. powrócił na Politechnikę Gdańską, gdzie kontynuował działalność naukową i badawczą. Był członkiem m.in. Komitetu Inżynierii Lądowej i Wodnej PAN oraz Normalizacyjnej Komisji Problemowej ds. projektowania i wykonawstwa konstrukcji z betonu i konstrukcji zespolonych, a także członkiem Amerykańskiego Komitetu Betonu – Szerzej o Profesorze pisaliśmy TUTAJ.

 

6 marca br. (piątek) w kościele pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Gdańsku (ul. Słowackiego 79) odbędzie się msza święta pogrzebowa, a o godz. 12.00 rozpoczną się uroczystości pogrzebowe w nowej kaplicy na cmentarzu Srebrzysko w Gdańsku. 

Rodzinie Zmarłego składamy wyrazy współczucia. 

 

W dniach 20-21 lutego 2020 r. w Łodzi odbyła się III Konferencja ŁOIIB „Nowoczesne technologie w budownictwie – wybrane zagadnienia”. Współorganizatorem konferencji była firma INTERSERVIS – organizator XXVII Łódzkich Targów Budownictwa INTERBUD 2020. Konferencja rozpoczęła się w czwartek w Instytucie Europejskim. Drugiego dnia obrady konferencji odbywały się w Hali EXPO, gdzie o godz. 11.00 rozpoczęły się Targi Budownictwa INTERBUD. Zobacz ZDJECIA

 

Kliknij aby powiekszyc      

 

Czytaj dalej…
 

W dniu 19 grudnia 2019 r. w siedzibie Izby przy ul. Północnej 39 w Łodzi

odbyło się coroczne uroczyste spotkanie świąteczno-noworoczne działaczy naszego samorządu

oraz osób związanych szczególną przyjaźnią z Łódzką Okręgową Izbą Inżynierów Budownictwa.

 

Kliknij aby powiekszyc 

 
12 grudnia 2019 r. w siedzibie ŁOIIB przy ul. Północnej 39 odbyło się IX w piątej kadencji posiedzenie Rady Łódzkiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa
Czytaj dalej…
 
Kliknij aby powiekszyc     
 
5 listopada br. w siedzibie Łódzkiej OIIB odbyła się pierwsza część szkolenia powiatowych inspektorów nadzoru budowlanego województwa łódzkiego z zakresu procedury pozwolenia na użytkowanie (Zobacz ZDJĘCIA).
Czytaj dalej…
 
Kliknij aby powiekszyc     Kliknij aby powiekszyc
 
23 października br. w Bełchatowie odbyły się lokalne uroczystości Dnia Budowlanych zorganizowane przez Placówkę Terenowa ŁOIIB w Bełchatowie, w których wzięla także udział przewodnicząca Rady ŁOIIB Barbara Malec. Zobacz ZDJĘCIA 
Czytaj dalej…
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 11 z 139