Łódź

Wyszukiwarka


Aby sprawdzić numery kont, ważność zaświadczenia lub wydrukować blankiety opłat kliknij tutaj.


Linki


Dzisiaj

Sobota, 23 października 2021 r.23 października 2021 r. Godzina...09:44

Marleny, Seweryna
  jutro: Rafała, Marcina

Statystyka

W tej chwili mamy
3 odwiedzających.

Liczba odsłon:

dzisiaj: 499

wczoraj: 889

wszystkie: 4494067
(od 20 kwietnia 2004 r.)
Kalendarium
 Kliknij aby powiekszyc

Tegoroczna edycja Festiwalu Nauki, Techniki i Sztuki, odbywała w dniach 15-22 kwietnia br., pod hasłem: Z WIEDZĄ W DROGĘ ŻYCIA. Festiwal jest niepowtarzalną okazją do prezentacji osiągnięć naukowych na taką skalę i w tak atrakcyjny sposób oraz inspiracją do pogłębiania wiedzy dla osób w każdym wieku. Wszystkie proponowane wydarzenia są bezpłatne, niektóre jednak wymagają wcześniejszego zgłoszenia.

Szczegółowe informacje oraz PROGRAM dostępne są na stronie www.festiwal.lodz.pl

 

 

   

Kliknij aby zamknac

 

       

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci

mgr. inż. Andrzeja Orczykowskiego

doświadczonego inżyniera, wybitnego organizatora

struktur samorządu zawodowego inżynierów budownictwa,

wieloletniego dyrektora Biura Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa

odznaczonego Srebrnym Krzyżem Zasługi, Krzyżem Kawalerskim
i Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski.

 

Samorząd zawodowy inżynierów budownictwa poniósł ogromną stratę.

Czytaj dalej…
 
Kliknij aby zamknac
 
 

 

W dniach 7-9 grudnia 2012 r. odbyła się w Łodzi II edycja Salonu Ciekawej Książki, organizowana przez Międzynarodowe Targi Łódzkie w Centrum Konferencyjno–Wystawiennicze MTŁ (Łódź, al. Politechniki 4). 
Oprócz bogatej oferty wydawnictw (i licznych rabtów) targom towarzyszył ciekawy program imprez towarzyszących: spotkań autorskich, odczytów, prezentacji i warsztatów, także w zakresie nowych technologii i nowych mediów. Dla absolwentów i przyjaciół Politechniki Łódzkiej nielada gratkę stanowiło spotkanie z p. Wojciechem Szymańskim, autorem książki Fabryka inżynierów onegdaj, czyli pierwsze lata Politechniki Łódzkiej w anegdotach i wspomnieniach absolwentów.

Więcej informacji o targach można znaleźć na stronach:
www.salonciekawejksiazki.pl i http://www.facebook.com/SalonCiekawejKsiazki

Czytaj dalej…
 

18 października br. rozpoczęła się szósta edycja Łódź Design Festival, która trwała do 28 października. Odwiedzający mogli uczestniczyć w wyjątkowych wydarzeniach. Hasło przewodnie festiwalu – AWARENESS miało zwrócić uwagę na to, jak bardzo istotna w designie jest świadomość i jak wielorako można ją w odniesieniu do projektowania rozumieć. Do Łodzi przyjechało ponad 1 100 obiektów autorstwa przeszło 642 projektantów! Szczegółowy program i informacje mozna znaleźć na www.lodzdesign.com

Czytaj dalej…
 

11 października br. w Sali Wielkiej Zamku Królewskiego w Warszawie odbył się X Nadzwyczajny Jubileuszowy Krajowy Zjazd Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa. W czasie uroczystości jubileuszu X-lecia PIIB minister Olgierd Dziekoński odczytał list Bronisława Komorowskiego do uczestników Zjazdu, wręczył także zasłużonym członkom Izby ordery i odznaczenia nadane przez Prezydenta RP. Ogłoszona równiez została Rezolucja Nadzwyczajnego Jubileuszowego Krajowego Zjazdu PIIB.

Czytaj dalej…
 

14 kwietnia 2012 r. w Sali Konferencyjnej Hotelu Borowiecki przy ul. Kasprzaka 7/9 w Łodzi odbył się jubileuszowy XI Zjazd Sprawozdawczy Łódzkiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa.

Czytaj dalej…
 

List otwarty

Łódzkiego Porozumienia Samorządów Zawodów Zaufania Publicznego  

 

Środowiska zawodów zaufania publicznego zorganizowane w samorządy zawodowe wyrażają stanowczy protest przeciwko polityce rządu Premiera Donalda Tuska, której wykonawcą stał się minister sprawiedliwości Jarosław Gowin, zmierzającej do zmiany ustroju Konstytucyjnego w Rzeczpospolitej Polskiej poprzez niebezpieczeństwo skreślenia art. 17 Konstytucji RP. 

Istota w pełni demokratycznego nowoczesnego państwa polega na decentralizacji władzy i przekazaniu części władzy publicznej obywatelom zorganizowanym m.in. w samorządy zawodowe.

Czytaj dalej…
 
 Kliknij aby powiekszyc 

"Non omnis moriar..."

 

 

 


W poniedziałek (2 listopada) w Dzień Zadusznyo godzinie 18.00 w kościele pw. św. Teresy i św. Jana Bosko przy ul. Kopcińskiego 1/3 w Łodzi odprawiona została msza święta w intencji zmarłych członków Łódzkiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa.

 
««  start « poprz. 11 12 13 14 15 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 155 - 162 z 162