Łódź

Klub ŁOIIB

Zapraszamy naszych członków do korzystania z uruchomionego w siedzibie Izby Klubu. Można tu poczytać prasę branżową, napić się kawy, spotkać w sprawach zawodowych lub prywatnych. Serdecznie zapraszamy!
 
 

Wyszukiwarka


Aby sprawdzić numery kont, ważność zaświadczenia lub wydrukować blankiety opłat kliknij tutaj.


Linki


Dzisiaj

Sobota, 29 lutego 2020 r.29 lutego 2020 r. Godzina...07:21

Dobroniega, Romana
  jutro: Albina, Antoniny

Statystyka

W tej chwili mamy
5 odwiedzających.

Liczba odsłon:

dzisiaj: 204

wczoraj: 753

wszystkie: 3919350
(od 20 kwietnia 2004 r.)
Kalendarium
Kliknij aby powiekszyc 

W dniach 24-25 czerwca br. obradował XV Krajowy Zjazd Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa, w kórym wzięło udział 184 delegatów (na 201 uprawnionych) z szesnastu Okręgowych Izb Inżynierów Budownictwa oraz zaproszeni goście. Zjazd przyjął sprawozdania poszczególnych organów z działalności w 2015 r. i zatwierdził budżet na 2016 rok. Wręczono również wyróżnienia osobom zaangażowanym w działalność na rzecz środowiska inżynierów budownictwa. Warto podkreślić, że Medal Honorowy Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa otrzymał doc. dr inż. Ksawery Krassowski – delegat Łódzkiej OIIB, prezes Izby Projektowania Budowlanego, zasłużony w działalności na rzecz środowiska inżynierskiego.

W tym roku podczas Zjazdu odbyła się debata na temat: "Co pomaga a co przeszkadza w pracy inżyniera budownictwa" (Zobacz FILM). Dyskusja na ten temat prowadzona była od kilku miesięcy w izbach okręgowych, a wnioski z niej zostały opracowane przez powołany w tym celu przez Krajową Radę PIIB zespół pod kierunkiem profesora dr hab. inż. Zbigniewa Kledyńskiego (Zobacz WNIOSKI). Podczas Zjazdu przeprowadzona została debata na ten temat, a delegaci przyjęli stanowisko w sprawie omawianej problematyki.

Czytaj dalej…
 
Kliknij aby powiekszyc
 
22 czerwca br. w siedzibie Łódzkiej OIIB odbyło się uroczyste wręczenie decyzji o nadaniu uprawnień budowlanych tym, którzy pomyślnie przeszli wiosenną sesję egzaminacyjną. Gratulujemy! GALERIA
 
Kliknij aby powiekszyc Kliknij aby powiekszyc 

 

18 czerwca br. (w sobotę) na terenie nieruchomości ŁOIIB przy ul. Północnej 39 w Łodzi odbył się  odbył się X PIKNIK INŻYNIERSKI. Tym razem zaprosiliśmy członków Izby wraz z całymi rodzinami, a dla najmłodszych przygotowane były dodatkowe atrakcje. Dziękujemy wszystkim, którzy przybyli. Do zobaczenia za rok! GALERIA

 
Kliknij aby powiekszyc Kliknij aby powiekszyc 

W dniach 2-3 czerwca 2016 r. w Ośrodku Konferencyjno-Hotelowym OSSA odbyła się narada służbowa dla komendantów miejskich i powiatowych Państwowej Straży Pożarnej oraz powiatowych inspektorów nadzoru budowlanego z województwa łódzkiego.

W naradzie udział wzięli funkcjonariusze wydziałów kontrolno-rozpoznawczych oraz rzeczoznawcy do spraw ochrony przeciwpożarowej z woj. łódzkiego, przedstawiciele Wojewódzkiego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego i Wydziału Infrastruktury Łódzkiego Urzędu Wojewódzkiego, a także przewodnicząca Rady ŁOIIB Barbara Malec.

Czytaj dalej…
 

W dniach 3-5 października br. odbyło się kolejne szkolenie dla projektantów w zakresie

Building Information Modeling

 

W szkoleniu uczestniczyło 29 osób.

 

Uczestnikom zostały wręczone:

  • certyfikaty,
  • materiały szkoleniowe w formie wydrukowanego skryptu,
  • w pełni funkcjonalne oprogramowanie z trzymiesięczną licencją na użytkowanie.

 

Organizatorzy szkolenia:

Łódzka Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa,
Wydział Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska Politechniki Łódzkiej
oraz ArCADiasoft Chudzik sp. j.

 

Informacje o kolejnych terminach szkoleń będą podawane na bieżąco.

 

Kliknij aby powiekszyc 

 

 

 
 Kliknij aby powiekszyc    

Podczas uroczystego posiedzenia Senatu Politechniki Łódzkiej (24 maja br.) z okazji 71. rocznicy powstania uczelni wręczone zostały liczne nagrody pracownikom i studentom PŁ, w tym laureatom współorganizowanego przez Łódzką OIIB Konkursu im. prof. W. Kuczyńskiego na najlepszą pracę dyplomową inżynierską i magisterską wykonaną na Wydziale Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska Politechniki Łódzkiej.

(foto PŁ/J. Szabela)

Czytaj dalej…
 

 

Kliknij aby powiekszyc Kliknij aby powiekszyc 
 

Rola samorządów zawodów zaufania publicznego w demokratycznym porządku państwa prawnego" to tytuł zorganizowanej przez Łódzkie Porozumienie Samorządów Zawodów Zaufania Publicznego konferencji, która odbyła się 11 maja br. w sali Rady Wydziału Prawa i Administracji UŁ.

Czytaj dalej…
 

 

Kliknij aby powiekszyc 
 

26 kwietnia 2016 r. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Pajęcznie odbyła się kolejna narada szkoleniowa, której celem było poszerzenie wiedzy z zakresu zmian w Prawie budowlanym w praktyce. W spotkaniu uczestniczyli:  Wicestarosta Pajęczański – pan Mariusz Mielczarek, Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego w Pajęcznie – pani Małgorzata Suchanowska oraz Naczelnik Wydziału Architektury i Budownictwa Starostwa Powiatowego w Pajęcznie – pani Anita Mielczarek, a naszą Izbę reprezentowała Zastępca Przewodniczącej Rady ŁOIIB – pani  Agnieszka Jońca. W naradzie uczestniczyły 44 osoby.

 

 

W dniach 5-7 września br. odbyło się szkolenie dla projektantów w zakresie:

 

Building Information Modeling – BIM w teorii i praktyce

W szkoleniu uczestniczyło 21 osób (dwie grupy warsztatowe z uwzględnieniem podziału branżowego).
Uczestnicy szkolenia otrzymali materiały szkoleniowe w formie wydrukowanego skryptu, w pełni funkcjonalne oprogramowanie z trzymiesięczną licencją na użytkowanie oraz certyfikat ukończenia szkolenia. 

Organizatorami szkolenia są:

Łódzka Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa, 

Wydział Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska Politechniki Łódzkiej
  ArCADiasoft Chudzik sp. j.

 

 Kliknij aby powiekszyc

 

 

Kliknij aby powiekszyc Kliknij aby powiekszyc 
 

25 kwietnia 2016 r. w siedzibie ŁOIIB odbyła się kolejna narada szkoleniowa dla Łodzi, której celem było poszerzenie wiedzy z zakresu zmian w Prawie budowlanym w praktyce. W spotkaniu uczestniczył Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego w Łodzi – Bohdan Wielanek, a z naszej Izby obecne były Przewodnicząca Rady ŁOIIB Barbara Malec i jej Zastępca – Agnieszka Jońca.

 

 

Kliknij aby powiekszyc 
 

19 kwietnia 2016 r. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Wieruszowie odbyła się kolejna narada szkoleniowa, której celem było poszerzenie wiedzy z zakresu zmian w Prawie budowlanym w praktyce. W spotkaniu uczestniczyli: Łódzki Wojewódzki Inspektor Nadzoru Budowlanego  – Jan Wroński, Starosta Wieruszowski – Andrzej Szymanek, Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego w Wieruszowie – Roman Kula oraz Naczelnik Wydziału Architektury, Budownictwa i Środowiska – Dariusz Lipiński. Naszą Izbę reprezentowała Zastępca Przewodniczącej Rady ŁOIIB – Agnieszka Jońca.

 

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 67 - 77 z 133