Łódź

Wyszukiwarka


Aby sprawdzić numery kont, ważność zaświadczenia lub wydrukować blankiety opłat kliknij tutaj.


Linki


Dzisiaj

Sobota, 23 października 2021 r.23 października 2021 r. Godzina...07:57

Marleny, Seweryna
  jutro: Rafała, Marcina

Statystyka

W tej chwili mamy
3 odwiedzających.

Liczba odsłon:

dzisiaj: 358

wczoraj: 889

wszystkie: 4493926
(od 20 kwietnia 2004 r.)
Kalendarium

W dniach 3-5 października br. odbyło się kolejne szkolenie dla projektantów w zakresie

Building Information Modeling

 

W szkoleniu uczestniczyło 29 osób.

 

Uczestnikom zostały wręczone:

  • certyfikaty,
  • materiały szkoleniowe w formie wydrukowanego skryptu,
  • w pełni funkcjonalne oprogramowanie z trzymiesięczną licencją na użytkowanie.

 

Organizatorzy szkolenia:

Łódzka Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa,
Wydział Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska Politechniki Łódzkiej
oraz ArCADiasoft Chudzik sp. j.

 

Informacje o kolejnych terminach szkoleń będą podawane na bieżąco.

 

Kliknij aby powiekszyc 

 

 

 
 Kliknij aby powiekszyc    

Podczas uroczystego posiedzenia Senatu Politechniki Łódzkiej (24 maja br.) z okazji 71. rocznicy powstania uczelni wręczone zostały liczne nagrody pracownikom i studentom PŁ, w tym laureatom współorganizowanego przez Łódzką OIIB Konkursu im. prof. W. Kuczyńskiego na najlepszą pracę dyplomową inżynierską i magisterską wykonaną na Wydziale Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska Politechniki Łódzkiej.

(foto PŁ/J. Szabela)

Czytaj dalej…
 

 

Kliknij aby powiekszyc Kliknij aby powiekszyc 
 

Rola samorządów zawodów zaufania publicznego w demokratycznym porządku państwa prawnego" to tytuł zorganizowanej przez Łódzkie Porozumienie Samorządów Zawodów Zaufania Publicznego konferencji, która odbyła się 11 maja br. w sali Rady Wydziału Prawa i Administracji UŁ.

Czytaj dalej…
 

 

Kliknij aby powiekszyc 
 

26 kwietnia 2016 r. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Pajęcznie odbyła się kolejna narada szkoleniowa, której celem było poszerzenie wiedzy z zakresu zmian w Prawie budowlanym w praktyce. W spotkaniu uczestniczyli:  Wicestarosta Pajęczański – pan Mariusz Mielczarek, Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego w Pajęcznie – pani Małgorzata Suchanowska oraz Naczelnik Wydziału Architektury i Budownictwa Starostwa Powiatowego w Pajęcznie – pani Anita Mielczarek, a naszą Izbę reprezentowała Zastępca Przewodniczącej Rady ŁOIIB – pani  Agnieszka Jońca. W naradzie uczestniczyły 44 osoby.

 

 

W dniach 5-7 września br. odbyło się szkolenie dla projektantów w zakresie:

 

Building Information Modeling – BIM w teorii i praktyce

W szkoleniu uczestniczyło 21 osób (dwie grupy warsztatowe z uwzględnieniem podziału branżowego).
Uczestnicy szkolenia otrzymali materiały szkoleniowe w formie wydrukowanego skryptu, w pełni funkcjonalne oprogramowanie z trzymiesięczną licencją na użytkowanie oraz certyfikat ukończenia szkolenia. 

Organizatorami szkolenia są:

Łódzka Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa, 

Wydział Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska Politechniki Łódzkiej
  ArCADiasoft Chudzik sp. j.

 

 Kliknij aby powiekszyc

 

 

Kliknij aby powiekszyc Kliknij aby powiekszyc 
 

25 kwietnia 2016 r. w siedzibie ŁOIIB odbyła się kolejna narada szkoleniowa dla Łodzi, której celem było poszerzenie wiedzy z zakresu zmian w Prawie budowlanym w praktyce. W spotkaniu uczestniczył Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego w Łodzi – Bohdan Wielanek, a z naszej Izby obecne były Przewodnicząca Rady ŁOIIB Barbara Malec i jej Zastępca – Agnieszka Jońca.

 

 

Kliknij aby powiekszyc 
 

19 kwietnia 2016 r. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Wieruszowie odbyła się kolejna narada szkoleniowa, której celem było poszerzenie wiedzy z zakresu zmian w Prawie budowlanym w praktyce. W spotkaniu uczestniczyli: Łódzki Wojewódzki Inspektor Nadzoru Budowlanego  – Jan Wroński, Starosta Wieruszowski – Andrzej Szymanek, Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego w Wieruszowie – Roman Kula oraz Naczelnik Wydziału Architektury, Budownictwa i Środowiska – Dariusz Lipiński. Naszą Izbę reprezentowała Zastępca Przewodniczącej Rady ŁOIIB – Agnieszka Jońca.

 

 
Kliknij aby powiekszyc

16 kwietnia 2016 r. w Centrum Konferencyjnym RUBIN w Łodzi przy ul. Lodowej 94 odbył się XV Zjazd Sprawozdawczy Łódzkiej OIIB, w którym wzięło udział 86 delegatów na 104 uprawnionych (frekwencja wyniosła 82,69%). Czytaj dalej

 

 

 

Kliknij aby powiekszyc Kliknij aby powiekszyc 
 

11 kwietnia 2016 r. w siedzibie Łódzkiej OIIB odbyła się kolejna narada szkoleniowa zorganizowana dla Powiatu Łódzkiego Wschodniego, której celem było poszerzenie wiedzy z zakresu zmian w Prawie budowlanym w praktyce. W spotkaniu uczestniczyli: starosta łódzki wschodni – Andrzej Opala, powiatowy inspektor nadzoru budowlanego dla powiatu łódzkiego wschodniego – Andrzej Pastuszewski, a z Wydziału Budownictwa, Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami obecna była pani Ewa Krzemieniewska – kierownik Referatu Budownictwa. Naszą Izbę na spotkaniu reprezentowały przewodnicząca Rady ŁOIIB Barbara Malec i jej zastępca – Agnieszka Jońca.

 

 

 

Kliknij aby powiekszyc Kliknij aby powiekszyc 
 

30 marca 2016 r. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Sieradzu (pl. Wojewódzki 3) nasza Izba zorganizowała kolejną naradę szkoleniową, której celem było poszerzenie wiedzy z zakresu zmian w Prawie budowlanym w praktyce. W spotkaniu uczestniczył wicestarosta sieradzki pan Marek Kanicki oraz naczelnik Wydziału Architektury i Budownictwa Starostwa Powiatowego w Sieradzu – pan Marek Szymczak, a naszą Izbę reprezentowały przewodnicząca Rady ŁOIIB Barbara Malec i jej zastępca – Agnieszka Jońca.

 

 

 

Kliknij aby powiekszyc Kliknij aby powiekszyc 
 

18 marca 2016 r. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Kutnie (ul. Kościuszki 16) nasza Izba zorganizowała kolejną naradę szkoleniową, której celem było poszerzenie wiedzy z zakresu zmian w prawie budowlanym. Naszą Izbę reprezentowała  zastepca Przewodniczącej Rady ŁOIIB pani Agnieszka Jońca, najnowsze zmiany w prawie budowlanym wygłosiła p. Agnieszka Gapsa - radca prawny. W spotkaniu uczestniczyli również przedstawiciele Wydziału Architektury i Budownictwa Starostwa Powiatowego w Kutnie oraz Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego. W naradzie uczestniczyło 30 osób.

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 100 - 110 z 162