Łódź

Wyszukiwarka


Aby sprawdzić numery kont, ważność zaświadczenia lub wydrukować blankiety opłat kliknij tutaj.


Linki


Dzisiaj

Czwartek, 25 lutego 2021 r.25 lutego 2021 r. Godzina...04:03

Wiktora, Cezarego
  jutro: Mirosława, Aleksandra

Statystyka

W tej chwili mamy
3 odwiedzających.

Liczba odsłon:

dzisiaj: 106

wczoraj: 1016

wszystkie: 4246016
(od 20 kwietnia 2004 r.)
Elektroniczne zaświadczenia
Zmiana w sposobie przekazywania zaświadczeń

Łódzka Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa informuje, że wszystkie zaświadczenia o przynależności do izby od początku 2014 r. wydawane są w wersji elektronicznej. Każda składka członkowska wniesiona na okresy przynależności do samorządu począwszy od 1 stycznia 2014 r., powoduje wystawienie zaświadczenia w wersji elektronicznej w formie pliku PDF za pomocą serwisu  internetowego Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa.

W przypadku trudności przy zalogowaniu się do portalu PIIB albo braku możliwości korzystania z Internetu zapraszamy do skorzystania z pomocy Działu Członkowskiego (pok. 6) w siedzibie Izby, gdzie w obecności pracownika biura zostanie dokonana rejestracja w portalu PIIB. Członków, którzy nie mają możliwości skorzystania z bezpośredniego dostępu do zaświadczeń elektronicznych, prosimy o wypełnienie załączonej ankiety i zaznaczenie w niej opcji: „wysyłka pocztą” lub „odbiór osobisty”. Zaświadczenia elektroniczne w wersji wydrukowanej, zostaną przygotowane i zgodnie z wybraną dyspozycją przekazane będą zainteresowanym.

Czytaj dalej…
 
Instrukcja pobierania i weryfikacji zaświadczeń elektronicznych
Uprzejmie informujemy, że instrukcja pobierania i weryfikacji zaświadczeń elektronicznych jest dostępna w portalu internetowym Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa -> tutaj