Łódź

Klub ŁOIIB

Zapraszamy naszych członków do korzystania z uruchomionego w siedzibie Izby Klubu. Można tu poczytać prasę branżową, napić się kawy, spotkać w sprawach zawodowych lub prywatnych. Serdecznie zapraszamy!
 
 

Wyszukiwarka


Aby sprawdzić numery kont, ważność zaświadczenia lub wydrukować blankiety opłat kliknij tutaj.


Linki


Dzisiaj

Sobota, 14 grudnia 2019 r.14 grudnia 2019 r. Godzina...00:49

Alfreda, Izydora
  jutro: Cecylii, Waleriana

Statystyka

W tej chwili mamy
1 odwiedzającego.

Liczba odsłon:

dzisiaj: 34

wczoraj: 682

wszystkie: 3854070
(od 20 kwietnia 2004 r.)
Integracja
I Mistrzostwa ŁOIIB w brydżu sportowym

Informujemy, że panowie Grzegorz Jackowski i Robert Derlatka zostali mistrzami Łódzkiej OIIB w brydżu podczas I Mistrzostw Łódzkiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa w BRYDŻU SPORTOWYM, które odbyły się 1 grudnia 2019 r. w Bałuckim Ośrodku Kultury RONDO w Łodzi (ul. Limanowskiego 166).

Mistrzostwa zostały przeprowadzone w ramach turnieju brydżowego z cyklu Grand Prix Ziemi Łódzkiej.

W nagrodę dwie najlepsze drużyny reprezentować będą ŁOIIB w dniach 13-15 grudnia 2019 r. na VIII Mistrzostwach Polski PIIB w Brydżu Sportowym pod patronatem Prezesa PIIB Zbigniewa Kledyńskiego w Szczyrku. 

Gratulujemy!

 
Wycieczka do Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich

Kliknij aby powiekszyc       Kliknij aby powiekszyc

 

W sobotę 28 września 2019 r. odbyła się wycieczka krajoznawcza dla członków Łódzkiej OIIB, której tematem przewodnim był „Park Krajobrazowy Wzniesień Łódzkich – niezwykłe obiekty przyrodnicze i zabytki kultury materialnej” zorganizowana przez Zespół ŁOIIB ds. Integracji i Konkursów. Uczestnicy wyprawy pod przewodnictwem prof. dr. hab. Józefa Kurowskiego i dr. Sławomira Kobojka odwiedzili m.in. następujące miejsca: Plichtów – strefa krawędzi „Wyżyny Łódzkiej” (Gminno-Parkowe Centrum Kultury i Ekologii); Byszewy – dwór rodziny Plichtów i założenie parkowe; – rezerwat „Struga Dobieszkowska” – naturalna dolina rzeki Młynówki z kilkunastoma źródłami, tworzącymi malownicze nisze źródliskowe; Anielin – rezerwat „Parowy Janinowskie” – z labiryntem wąwozów rozcinających zbocze doliny Mrożycy; Niesułków i stary, modrzewiowy kościół pw. św. Wojciecha - wysokiej rangi zabytek sakralnego budownictwa drewnianego z końca XVII w.; Uroczysko Poćwiardówka – cmentarz wojenny z okresu I wojny światowej, pamiątka wielkiej bitwy – Operacji Łódzkiej (listopad 1914 r.); okolice Moskwy i punkt widokowy rzeźby obszaru PKWŁ. W wycieczce uczestniczyło 45 osób.

 
Program QlturaProfit
 Kliknij aby powiekszyc
 
Od września 2019 r. członkowie Łódzkiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa mają dodatkowo możliwość zakupu kuponów QlturaProfit na platformie Vanity Style. Jest to program łączący wiele punktów kulturalnych: kino, teatr, muzeum, parki tematyczne i ZOO. Kupon jest wymienny na bilet w kasie obiektu.
Czytaj dalej…
 
Karnety sportowo-rekreacyjne FitProfit oraz FitSport
Uprzejmie informujemy, że członkowie Łódzkiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa będą mogli skorzystać od 1 maja 2019 r. z karnetów sportowo-rekreacyjnych FitProfit oraz FitSport w atrakcyjnych cenach.
 
Kliknij aby powiekszyc
  
Kliknij aby powiekszyc
 
Czytaj dalej…