Łódź

Klub ŁOIIB

Zapraszamy naszych członków do korzystania z uruchomionego w siedzibie Izby Klubu. Można tu poczytać prasę branżową, napić się kawy, spotkać w sprawach zawodowych lub prywatnych. Serdecznie zapraszamy!
 
 

Wyszukiwarka


Aby sprawdzić numery kont, ważność zaświadczenia lub wydrukować blankiety opłat kliknij tutaj.


Linki


Dzisiaj

Czwartek, 18 stycznia 2018 r.18 stycznia 2018 r. Godzina...12:28

Małgorzaty, Piotra
  jutro: Henryka, Mariusza

Statystyka

W tej chwili mamy
17 odwiedzających.

Liczba odsłon:

dzisiaj: 718

wczoraj: 677

wszystkie: 3328903
(od 20 kwietnia 2004 r.)
Kwartalnik Łódzki
 
„Kwartalnik Łódzki” – biuletyn informacyjny Łódzkiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa – utworzony został w 2003 r. (pierwszy numer ukazał się 30 listopada 2003 r.). Pełni funkcję informatora, ale i forum dyskusyjnego środowiska kadry technicznej budownictwa. Każdy członek ŁOIIB otrzymuje biuletyn bezpłatnie.

 

W bieżącym numerze - IV/2017 (57):

 

W poprzednim numerze „Kwartalnika Łódzkiego” zapraszałam Was, Koleżanki i Koledzy na wydarzenia przewidywane w naszej Izbie na jesień. A było ich faktycznie dużo. Teraz na chwilę zatrzymam się nad dwoma, które zostały zauważone nie tylko w naszej inżynierskiej społeczności ale też wzbudziły zainteresowanie innych środowisk. Pierwsze z nich to panel zorganizowany podczas Europejskiego Forum Gospodarczego w Łodzi pod hasłem „Pozycja polskiego inżyniera budownictwa”. Proszę, zapoznajcie się z relacją w kwartalniku, a w wolnej chwili wysłuchajcie niezwykle interesujących prelekcji dostępnych na naszej stronie. Drugie wydarzenie to panel inżynierski „Ile wolności, ile odpowiedzialności w zawodzie architekta i inżyniera budownictwa?”, przygotowany z Kolegami z Łódzkiej Okręgowej Izby Architektów RP podczas konferencji Łódzkiego Porozumienia Samorządów Zawodów Zaufania Publicznego. Relację z tego wydarzenia wraz z bardzo rzetelnym referatem naszego kolegi Piotra Parkitnego zamieszczamy w niniejszym numerze. Panele te wpisują się w zaplanowany przez Europejską Radę Inżynierów Budownictwa (ECCE) w 2018 roku – EUROPEJSKI ROK INŻYNIERA BUDOWNICTWA. Postawiliśmy sobie zadanie, aby nasz samorząd zawodowy, który reprezentuje ŁOIIB, zaistniał w świadomości społecznej, prezentował swoje stanowisko i problemy nie tylko we własnym gronie, ale wychodził z nimi do innych środowisk. I realizujemy je w sposób, w jaki potrafimy najlepiej. Będę wdzięczna za Wasze opinie o formule i merytoryce tych dwóch przedsięwzięć. (...)