Łódź

Klub ŁOIIB

Zapraszamy naszych członków do korzystania z uruchomionego w siedzibie Izby Klubu. Można tu poczytać prasę branżową, napić się kawy, spotkać w sprawach zawodowych lub prywatnych. Serdecznie zapraszamy!
 
 

Wyszukiwarka


Aby sprawdzić numery kont, ważność zaświadczenia lub wydrukować blankiety opłat kliknij tutaj.


Linki


Dzisiaj

Poniedziałek, 18 listopada 2019 r.18 listopada 2019 r. Godzina...16:45

Romana, Klaudyny
  jutro: Elżbiety, Seweryna

Statystyka

W tej chwili mamy
3 odwiedzających.

Liczba odsłon:

dzisiaj: 493

wczoraj: 623

wszystkie: 3835175
(od 20 kwietnia 2004 r.)
Kwartalnik Łódzki
 
„Kwartalnik Łódzki” – biuletyn informacyjny Łódzkiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa – utworzony został w 2003 r. (pierwszy numer ukazał się 30 listopada 2003 r.). Pełni funkcję informatora, ale i forum dyskusyjnego środowiska kadry technicznej budownictwa. Każdy członek ŁOIIB otrzymuje biuletyn bezpłatnie. "Kwartalnik Łódzki" dociera co kwartał do ponad 7 tysięcy osób. Po zalogowaniu się w Portalu członkowskim ŁOIIB (www.portal.loiib.pl) członkowie ŁOIIB mogą wypełnić ankietę w sprawie wyboru preferowanej wersji „Kwartalnika Łódzkiego”, tj. papierowej, wysyłanej drogą pocztową, lub elektronicznej (powiadomienie z linkiem do pobrania wysyłane na adres e-mail).
 
2019_2

 

W bieżącym numerze - III/2019 (64):

 

W pierwszych dniach października tego roku nasza Łódzka OIIB będzie gościła przedstawicieli izb i związków inżynierów budownictwa z czterech państw tzw. Grupy Wyszehradzkiej. Historię i dotychczasowe przedsięwzięcia, które miały miejsce w ramach tej grupy opisuje na stronach w bieżącym numerze dr inż. Zygmunt Rawicki, wiceprezes PIIB, który od początku powstania budowlanej Grupy Wyszehradzkiej, w skrócie nazywanej V4, tj. od 1994 roku, uczestniczy w jej najważniejszych wydarzeniach. Organizatorami i gospodarzami tegorocznego spotkania będą Polska Izba Inżynierów Budownictwa oraz Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa i właśnie w Łodzi odbywać się będzie główna, merytoryczna część spotkania. Przyjadą więc do nas przedstawiciele izb i związków inżynierów budownictwa z Czech i Słowacji. Węgry, gdzie nie ma odpowiednika PZITB, reprezentować będzie delegacja Węgierskiej Izby Inżynierów. Ponieważ na ten rok przypada jubileusz 25-lecia utworzenia grupy V4, przyjadą również jej założyciele z pierwszej sesji, która odbyła się w Bratysławie w 1994 roku. Relację z obrad przedstawimy na naszej stronie internetowej, Facebooku i oczywiście w następnym numerze Kwartalnika. Postaramy się, żeby nasi goście wyjechali z Łodzi pełni pozytywnych wrażeń i szerokiej wiedzy o łódzkim samorządzie zawodowym inżynierów budownictwa. Coroczne spotkania przedstawicieli izb i związków budowlanych z Polski, Węgier, Czech i Słowacji to bardzo dobra inicjatywa, pozwalająca na wymianę doświadczeń, podpatrzenie jak organizują się ludzie budownictwa w innych krajach. Przewodni temat tegorocznej sesji to doskonalenie zawodowe. (...)