Łódź

Klub ŁOIIB

Zapraszamy naszych członków do korzystania z uruchomionego w siedzibie Izby Klubu. Można tu poczytać prasę branżową, napić się kawy, spotkać w sprawach zawodowych lub prywatnych. Serdecznie zapraszamy!
 
 

Wyszukiwarka


Aby sprawdzić numery kont, ważność zaświadczenia lub wydrukować blankiety opłat kliknij tutaj.


Linki


Dzisiaj

Wtorek, 21 listopada 2017 r.21 listopada 2017 r. Godzina...00:01

Janusza, Konrada
  jutro: Cecylii, Marka

Statystyka

W tej chwili mamy
6 odwiedzających.

Liczba odsłon:

dzisiaj: 38

wczoraj: 1653

wszystkie: 3269387
(od 20 kwietnia 2004 r.)
Kwartalnik Łódzki
 
„Kwartalnik Łódzki” – biuletyn informacyjny Łódzkiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa – utworzony został w 2003 r. (pierwszy numer ukazał się 30 listopada 2003 r.). Pełni funkcję informatora, ale i forum dyskusyjnego środowiska kadry technicznej budownictwa. Każdy członek ŁOIIB otrzymuje biuletyn bezpłatnie.

 

W bieżącym numerze - III/2017 (56):

 

Wiosna i zbliżające się ku końcowi lato były bardzo pracowite w naszej Izbie – widać to chociażby w dużej liczbie wydarzeń opisanych w kalendarium i sprawozdań zawartych na kartach bieżącego numeru. Prezydium i Rada ŁOIIB bardzo się starają, aby oferta szkoleniowa była urozmaicona i wszechstronna, przedsięwzięcia integracyjne coraz ciekawsze i odpowiadające oczekiwaniom naszych członków, wydawnictwa rzetelnie informowały o życiu Izby, a sprawy członkowskie załatwiane były bez zbędnej zwłoki i możliwie w sposób niedokuczliwy dla członków Izby. Pozostałe organy naszej Izby skutecznie dbają, żeby obowiązki statutowe związane z nadawaniem uprawnień oraz z postępowaniem w zakresie odpowiedzialności zawodowej i dyscyplinarnej wykonywane były profesjonalnie, zgodnie z obowiązującym prawem.

Nie zatrzymujemy się i w miesiącach jesiennych przygotowujemy kilka wydarzeń, na które serdecznie Was zapraszam.

Pierwsze z nich, to Wojewódzkie Święto Budowlanych, które 22 września odbędzie się tradycyjnie w gościnnych salach Łódzkiego Domu Kultury. Zachęcam Was do wzięcia udziału, bo to bardzo ciepła i koleżeńska impreza, na której jest czas na rozrywkę, wyróżnienie osób zasłużonych dla Izby i środowiska oraz koleżeńskie pogawędki przy poczęstunku.

17 października organizujemy panel dyskusyjny podczas jubileuszowego X Europejskiego Forum Gospodarczego, które co roku jest platformą wymiany doświadczeń, omówienia bieżących kierunków i trendów w gospodarce województwa łódzkiego – kierowane jest przede wszystkim do małych i średnich przedsiębiorstw. Podczas naszego panelu porozmawiamy o budowaniu pozycji polskiego inżyniera budownictwa na rynku, nie tylko krajowym. Zapraszam na panel i na inne wydarzenia Forum. (...)