Łódź

Klub ŁOIIB

Zapraszamy naszych członków do korzystania z uruchomionego w siedzibie Izby Klubu. Można tu poczytać prasę branżową, napić się kawy, spotkać w sprawach zawodowych lub prywatnych. Serdecznie zapraszamy!
 
 

Wyszukiwarka


Aby sprawdzić numery kont, ważność zaświadczenia lub wydrukować blankiety opłat kliknij tutaj.


Linki


Dzisiaj

Sobota, 20 lipca 2019 r.20 lipca 2019 r. Godzina...02:52

Czesława, Hieronima
  jutro: Daniela, Andrzeja

Statystyka

W tej chwili mamy
1 odwiedzającego.

Liczba odsłon:

dzisiaj: 45

wczoraj: 773

wszystkie: 3753508
(od 20 kwietnia 2004 r.)
Kwartalnik Łódzki
 
„Kwartalnik Łódzki” – biuletyn informacyjny Łódzkiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa – utworzony został w 2003 r. (pierwszy numer ukazał się 30 listopada 2003 r.). Pełni funkcję informatora, ale i forum dyskusyjnego środowiska kadry technicznej budownictwa. Każdy członek ŁOIIB otrzymuje biuletyn bezpłatnie. "Kwartalnik Łódzki" dociera co kwartał do ponad 7 tysięcy osób. Zamów reklamę (cennik reklam)
 
2019_2

 

W bieżącym numerze - II/2019 (63):

 

Nad statutową pracą naszego samorządu zawodowego, służącą środowisku inżynierów budownictwa, od dłuższego czasu ciąży niepokój związany z proponowanymi przez Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju zmianami w ustawach o samorządach zawodowych architektów i inżynierów budownictwa, a także z niektórymi zmianami w Prawie budowlanym, które w rezultacie zmierzają do ograniczenia pozycji inżynierów budownictwa w procesie inwestycyjnym i sprowadzenia ich do roli podwykonawców. Pisałam o tym na naszej stronie internetowej, pisałam w liście do posłów i senatorów ziemi łódzkiej oraz w e-mailu skierowanym bezpośrednio do Was. Takiemu stanowi rzeczy sprzeciwia się cała Polska Izba Inżynierów Budownictwa, zrzeszająca około 120 tysięcy osób. Śledźcie, proszę, nasze strony internetowe i wspierajcie w wysiłkach o zachowanie równoprawnego statusu zarówno dla inżynierów budownictwa, jak i architektów, którzy są przecież naszymi niekwestionowanymi, ważnymi partnerami i przyjaciółmi. (...)