Łódź

Klub ŁOIIB

Zapraszamy naszych członków do korzystania z uruchomionego w siedzibie Izby Klubu. Można tu poczytać prasę branżową, napić się kawy, spotkać w sprawach zawodowych lub prywatnych. Serdecznie zapraszamy!
 
 

Wyszukiwarka


Aby sprawdzić numery kont, ważność zaświadczenia lub wydrukować blankiety opłat kliknij tutaj.


Linki


Dzisiaj

Czwartek, 21 marca 2019 r.21 marca 2019 r. Godzina...04:36

Lubomira, Benedykta
  jutro: Bogusława, Katarzyny

Statystyka

W tej chwili mamy
1 odwiedzającego.

Liczba odsłon:

dzisiaj: 61

wczoraj: 628

wszystkie: 3672240
(od 20 kwietnia 2004 r.)
Karnety sportowo-rekreacyjne FitProfit oraz FitSport

Uprzejmie informujemy, że członkowie Łódzkiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa będą mogli skorzystać od 1 maja 2019 r. z karnetów sportowo-rekreacyjnych FitProfit oraz FitSport w atrakcyjnych cenach.

 

O PROGRAMIE:

Karnety te uprawniają do korzystania z wielu obiektów sportowych na terenie całego kraju, takich jak siłownie, baseny, kluby fitness, tenisa, szkoły tańca i wiele innych w ramach jednej karty w atrakcyjnej cenie. Dzięki tej ofercie otrzymają Państwo swobodny dostęp do szerokiej bazy obiektów bez konieczności podpisywania długoterminowych umów z każdym z osobna. Aby przedłużyć abonament przed rozpoczęciem kolejnego okresu rozliczeniowego wystarczy dokonać wpłaty na konto usługodawcy. Brak wpłaty będzie oznaczać rezygnację z usługi.

 

DOSTĘPNE KARNETY:

Dostępne będą dwie opcje abonamentowe:

  • Karta nielimitowana  FitProfit  – dostęp do obiektów sportowo-rekreacyjnych bez dopłat (nie dotyczy rabatów). Pełna lista obiektów znajduje się na stronie fitprofit.pl/obiekty
  • Karta limitowana  FitSport  – 8 wejść w miesiącu do obiektów sportowych. Pełna lista obiektów znajduje się na stronie kartafitsport.pl/obiekty

 

UWAGA:

  • Oferta skierowana jest do członków Łódzkiej OIIB.
  • Każda osoba, która skorzysta z programu, oprócz siebie może zgłosić także jedną osobę towarzyszącą (nie musi być spokrewniona) oraz swoje dzieci do lat piętnastu. Jedynym warunkiem jest posiadanie ważnego abonamentu przypisanego do członka ŁOIIB.

 

Dalsze informacje przekażemy wkrótce.