Łódź

Klub ŁOIIB

Zapraszamy naszych członków do korzystania z uruchomionego w siedzibie Izby Klubu. Można tu poczytać prasę branżową, napić się kawy, spotkać w sprawach zawodowych lub prywatnych. Serdecznie zapraszamy!
 
 

Wyszukiwarka


Aby sprawdzić numery kont, ważność zaświadczenia lub wydrukować blankiety opłat kliknij tutaj.


Linki


Dzisiaj

Sobota, 19 września 2020 r.19 września 2020 r. Godzina...07:36

Konstancji, Januarego
  jutro: Eustachego, Filipiny

Statystyka

W tej chwili mamy
5 odwiedzających.

Liczba odsłon:

dzisiaj: 285

wczoraj: 1381

wszystkie: 4105411
(od 20 kwietnia 2004 r.)
Świąteczna Konferencja Naukowo-Techniczna "Przepusty i Przejścia dla Zwierząt"
W dniach 11-12 grudnia 2019 r. już po raz trzynasty organizowana jest 
 
Świąteczna Konferencja Naukowo-Techniczna „Przepusty i Przejścia dla Zwierząt”
 
Tym razem odbędzie się ona w Krakowie.
 
Tematyka konferencji jest istotna z uwagi na szerokie wprowadzanie nowych technologii i rozwiązań materiałowych w przedmiotowych budowlach w szeroko rozumianej infrastrukturze komunikacyjnej. Dotyczy to udoskonalania metod obliczeń, projektowania, budowy i utrzymania tego typu konstrukcji.
Wszystko to ma na celu podniesienie bezpieczeństwa użytkowników, trwałości, ekonomiki, przy zapewnieniu współdziałania z naturą tak, aby konstrukcje te
- budowane z dużym wysiłkiem - były w jak największym stopniu efektywne.
W imieniu Komitetu Organizacyjnego zapraszamy do czynnego udziału w Konferencji. Zapraszamy również do przygotowania ewentualnego referatu, dotyczącego tematyki Konferencji.
Organizatorzy wyrażają nadzieję, że obecna edycja Konferencji stworzy szerokie spektrum współpracy pomiędzy środowiskami naukowymi, inwestorami, projektantami, wykonawcami i służbami utrzymaniowymi, w tym w zakresie ochrony środowiska w aspekcie prowadzenia inwestycji infrastrukturalnych. Organizatorzy liczą też, że omówione tematy spotkają się z zainteresowaniem uczestników, a Konferencja zgromadzi – podobnie jak poprzednie jej edycje – liczne grono specjalistów, a jej wyniki będą równie owocne.
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych przedstawicieli Państwa instytucji do czynnego udziału w tym wydarzeniu, podczas którego będzie można omówić wiele niezwykle aktualnych zagadnień problemowych, jak już wspomniano, w kontekście przepustów i przejść dla zwierząt w infrastrukturze komunikacyjnej.
Szczegółowe informacje na temat konferencji można znaleźć na stronie internetowej: http://www.przepusty.eu/