Łódź

Wyszukiwarka


Aby sprawdzić numery kont, ważność zaświadczenia lub wydrukować blankiety opłat kliknij tutaj.


Linki


Dzisiaj

Sobota, 23 października 2021 r.23 października 2021 r. Godzina...08:53

Marleny, Seweryna
  jutro: Rafała, Marcina

Statystyka

W tej chwili mamy
1 odwiedzającego.

Liczba odsłon:

dzisiaj: 434

wczoraj: 889

wszystkie: 4494002
(od 20 kwietnia 2004 r.)
Prezydium Rady ŁOIIB (8 kwietnia 2021 r.)

Kliknij aby powiekszyc 

8 kwietnia 2021 r. w formie wideokonferencji na platformie Webex odbylo się posiedzenie Prezydim Rady ŁOIIB

Na początku zebrania krótkim wspomnieniem i minutą ciszy uczczono śp. Tadeusza Miksę z Łowicza, członka Prezydium Rady ŁOIIB, delegata na Zjazdy ŁOIIB i Krajowy Zjazd PIIB, członka Krajowej Komisji Rewizyjnej PIIB, który zmarł w poowie marca tego roku.
Skarbnik Rady ŁOIIB mgr inż. Cezary Wójcik omówił sprawy finansowe ŁOIIB, w tym bieżącą realizację budżetu.
Członkowie Prezydium wysłuchali informacji dotyczących organizacji Okręgowego Zjazdu ŁOIIB, który odbędzie się w formie online w dniach 18-20 kwietnia br.
Przewodniczący Zespołu Rady ŁOIIB ds. Prawno-Regulaminowych oraz Ochrony Zawodu mgr inż. Bogdan Krawczyk poinformował o pracach Zespołu, w szczególności tych związanych z opiniowaniem aktów prawnych dotyczących budownictwa, w tym sprawy kierownika budowy, jego uprawnień i odpowiedzialności.
Przewodnicząca Zespołu ds. Integracji i Konkursów mgr inż. Urszula Jakubowska przedstawiłą wypracowane przez Zespół propozycje nowych, ciekawych konkursów dla członków ŁOIIB.
Pani Renata Włostowska z Działu Wydawnictw ŁOIIB omówiła sprawę aktywności naszej Izby w mediach społecznościowych i przedstawiła statystyki z nią związane. Poinformowała równiez zebranych o stanie zaawansowania prac nad nową stroną internetowa ŁOIIB.