Łódź

Wyszukiwarka


Aby sprawdzić numery kont, ważność zaświadczenia lub wydrukować blankiety opłat kliknij tutaj.


Linki


Dzisiaj

Niedziela, 11 kwietnia 2021 r.11 kwietnia 2021 r. Godzina...22:49

Leona, Filipa
  jutro: Juliusza, Wiktora

Statystyka

W tej chwili mamy
2 odwiedzających.

Liczba odsłon:

dzisiaj: 743

wczoraj: 856

wszystkie: 4290286
(od 20 kwietnia 2004 r.)
IV Ogólnopolski Turniej Badmintona Inżynierów Budownictwa
17 stycznia 2020 r.
Zachodniopomorska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa 
serdecznie zaprasza do udziału 
 
w IV OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU BADMINTONA
Inżynierów Budownictwa o Puchar Przewodniczącego Rady Okręgowej ZOIIB
 

14–17  maja 2020 r.

na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kołobrzegu (MOSiR), hala „MILENIUM”

ul. Edmunda Łopuskiego 38, 78-100 Kołobrzeg

 

Program turnieju

Formularz zgłoszeniowy

 
Spotkanie świąteczno-noworoczne
30 grudnia 2019 r.

W dniu 19 grudnia 2019 r. w siedzibie Izby przy ul. Północnej 39 w Łodzi

odbyło się coroczne uroczyste spotkanie świąteczno-noworoczne działaczy naszego samorządu

oraz osób związanych szczególną przyjaźnią z Łódzką Okręgową Izbą Inżynierów Budownictwa.

 

Kliknij aby powiekszyc 

 
Wręczenie decyzji o nadaniu uprawnień budowlanych
18 grudnia 2019 r.

17 grudnia 2019 r. w siedzibie ŁOIIB odbyło się uroczyste wręczenie decyzji o nadaniu uprawnień budowlanych osobom, które pomyślnie zakończyły jesienną sesję egzaminacyjną (142 osoby). Gratulujemy serdecznie! W uroczystości wzięli udział: Katarzyna Sudaj w zastępstwie Marka Michalaka, dyrektora Wydziału Gospodarki Przestrzennej i Budownictwa ŁUW w Łodzi, Jarosław KarolewskiŁódzki Wojewódzki Inspektor Nadzoru Budowlanego, Barbara Malec – przewodnicząca Rady Łódzkiej OIIB oraz Ryszard Mes – przewodniczący Okręgowej Komisji Kwalifikacyjnej ŁOIIB. Zobacz FOTO

 

Kliknij aby powiekszyc 

 
IX posiedzenie Rady ŁOIIB
16 grudnia 2019 r.
12 grudnia 2019 r. w siedzibie ŁOIIB przy ul. Północnej 39 odbyło się IX w piątej kadencji posiedzenie Rady Łódzkiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa
Czytaj dalej…
 
Co dalej ze zmianami w ustawie Prawo budowlane?
29 listopada 2019 r.
Od kwietnia 2019 r. trwają prace nad zmianami w ustawie – Prawo budowlane. Pierwszy projekt datowany był na dzień 8 kwietnia. Następnie pojawiły się kolejne projekty z dnia: 6 czerwca, 31 lipca, 3 września oraz 25 października. Wszystkie wskazane projekty były konsultowane przez Polską Izbę Inżynierów Budownictwa, która każdorazowo zgłaszała uwagi i propozycje konkretnych rozwiązań prawnych.
Czytaj dalej…
 
Ankieta dotycząca "Kwartalnika Łódzkiego"
13 sierpnia 2019 r.

Przypominamy, że elektroniczna wersja bieżącego numeru „Kwartalnika Łódzkiego”, biuletynu informacyjnego ŁOIIB, jest dostępna na naszej stronie internetowej w zakładce Kwartalnik Łódzki, a wszystkie archiwalne numery czasopisma można pobrać z Archiwum (Kwartalnik Łódzki/Archiwum).

Przypominamy również i prosimy o wypełnienie ankiety w sprawie wyboru najbardziej odpowiedniej dla Państwa wersji „Kwartalnika Łódzkiego”, tj. papierowej, która obecnie jest wysyłana do wszystkich członków drogą pocztową bądź elektronicznej (powiadomienie z linkiem do pobrania na adres e-mail). Ankietę zamieściliśmy w 63. numerze „Kwartalnika Łódzkiego”, można ją również wypełnić po zalogowaniu się w Portalu członkowskim ŁOIIB (www.portal.loiib.pl).

 
Prenumerata czasopism naukowo-technicznych na 2021 r.
16 października 2019 r.
Zachęcamy członków Łódzkiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa do skorzystania z ulgowej prenumeraty czasopism naukowo-technicznych. Członek Izby pokrywa koszt prenumeraty do dwóch wybranych przez siebie czasopism naukowo-technicznych w wysokości 4,00 zł za jeden numer czasopisma. Łódzka Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa ponosi pozostały koszt prenumeraty.
Czytaj dalej…
 
Spotkanie integracyjne w Kutnie
20 listopada 2019 r.
15 listopada 2019 r. w Kutnie o godz. 17.00 rozpoczęło się spotkanie integracyjne w ramach lokalnych obchodów Dnia Budowlanych zorganizowane przez Placówkę Terenową ŁOIIB w Kutnie, w którym udział wzięło 29 osób. W spotkaniu wzięły udział: powiatowy inspektor nadzoru budowlanego w Kutnie, pani Beata Wójcik,  dyrektor Wydziału Architektury i Budownictwa Starostwa Powiatowego w Kutnie, pani Anna Szafoni-Nowak, a naszą Izbę reprezentowały przewodnicząca Rady ŁOIIB Barbara Malec i członek Prezydium Rady ŁOIIB Agnieszka Jońca. 
Uroczystość otworzył organizator Placówki w Kutnie pan Bogdan Krawczyk, pełniący tę funkcję od czerwca br., a następnie oddał głos pani Barbarze Malec, która podczas swojego wystąpienia m.in. podziękowała byłemu opiekunowi PT ŁOIIB w Kutnie, panu Janowi Stockiemu, za jego wieloletnią pracę i zaangażowanie, wręczając okolicznościowy upominek.
 
  Kliknij aby powiekszyc

 
Projekt ustawy zmieniającej Prawo budowlane przyjęty przez Radę Ministrów
7 listopada 2019 r.
W środę 6 listopada, na ostatnim posiedzeniu w tej kadencji Rada Ministrów zatwierdziła projekt ustawy o zmianie ustawy Prawo budowlane oraz niektórych innych ustaw
Czytaj dalej…
 
Szkolenia powiatowych inspektorów nadzoru budowlanego województwa łódzkiego
6 listopada 2019 r.
Kliknij aby powiekszyc     
 
5 listopada br. w siedzibie Łódzkiej OIIB odbyła się pierwsza część szkolenia powiatowych inspektorów nadzoru budowlanego województwa łódzkiego z zakresu procedury pozwolenia na użytkowanie (Zobacz ZDJĘCIA).
Czytaj dalej…
 
Dzień Budowlanych w Bełchatowie
30 października 2019 r.
Kliknij aby powiekszyc     Kliknij aby powiekszyc
 
23 października br. w Bełchatowie odbyły się lokalne uroczystości Dnia Budowlanych zorganizowane przez Placówkę Terenowa ŁOIIB w Bełchatowie, w których wzięla także udział przewodnicząca Rady ŁOIIB Barbara Malec. Zobacz ZDJĘCIA 
Czytaj dalej…
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 45 - 55 z 185