Łódź

Wyszukiwarka


Aby sprawdzić numery kont, ważność zaświadczenia lub wydrukować blankiety opłat kliknij tutaj.


Linki


Dzisiaj

Niedziela, 26 września 2021 r.26 września 2021 r. Godzina...17:12

Cypriana, Justyny
  jutro: Kosmy, Damiana

Statystyka

W tej chwili mamy
2 odwiedzających.

Liczba odsłon:

dzisiaj: 745

wczoraj: 1028

wszystkie: 4468995
(od 20 kwietnia 2004 r.)
Co dalej ze zmianami w ustawie Prawo budowlane?
29 listopada 2019 r.
Od kwietnia 2019 r. trwają prace nad zmianami w ustawie – Prawo budowlane. Pierwszy projekt datowany był na dzień 8 kwietnia. Następnie pojawiły się kolejne projekty z dnia: 6 czerwca, 31 lipca, 3 września oraz 25 października. Wszystkie wskazane projekty były konsultowane przez Polską Izbę Inżynierów Budownictwa, która każdorazowo zgłaszała uwagi i propozycje konkretnych rozwiązań prawnych.
Czytaj dalej…
 
Ankieta dotycząca "Kwartalnika Łódzkiego"
13 sierpnia 2019 r.

Przypominamy, że elektroniczna wersja bieżącego numeru „Kwartalnika Łódzkiego”, biuletynu informacyjnego ŁOIIB, jest dostępna na naszej stronie internetowej w zakładce Kwartalnik Łódzki, a wszystkie archiwalne numery czasopisma można pobrać z Archiwum (Kwartalnik Łódzki/Archiwum).

Przypominamy również i prosimy o wypełnienie ankiety w sprawie wyboru najbardziej odpowiedniej dla Państwa wersji „Kwartalnika Łódzkiego”, tj. papierowej, która obecnie jest wysyłana do wszystkich członków drogą pocztową bądź elektronicznej (powiadomienie z linkiem do pobrania na adres e-mail). Ankietę zamieściliśmy w 63. numerze „Kwartalnika Łódzkiego”, można ją również wypełnić po zalogowaniu się w Portalu członkowskim ŁOIIB (www.portal.loiib.pl).

 
Prenumerata czasopism naukowo-technicznych na 2021 r.
16 października 2019 r.
Zachęcamy członków Łódzkiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa do skorzystania z ulgowej prenumeraty czasopism naukowo-technicznych. Członek Izby pokrywa koszt prenumeraty do dwóch wybranych przez siebie czasopism naukowo-technicznych w wysokości 4,00 zł za jeden numer czasopisma. Łódzka Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa ponosi pozostały koszt prenumeraty.
Czytaj dalej…
 
Spotkanie integracyjne w Kutnie
20 listopada 2019 r.
15 listopada 2019 r. w Kutnie o godz. 17.00 rozpoczęło się spotkanie integracyjne w ramach lokalnych obchodów Dnia Budowlanych zorganizowane przez Placówkę Terenową ŁOIIB w Kutnie, w którym udział wzięło 29 osób. W spotkaniu wzięły udział: powiatowy inspektor nadzoru budowlanego w Kutnie, pani Beata Wójcik,  dyrektor Wydziału Architektury i Budownictwa Starostwa Powiatowego w Kutnie, pani Anna Szafoni-Nowak, a naszą Izbę reprezentowały przewodnicząca Rady ŁOIIB Barbara Malec i członek Prezydium Rady ŁOIIB Agnieszka Jońca. 
Uroczystość otworzył organizator Placówki w Kutnie pan Bogdan Krawczyk, pełniący tę funkcję od czerwca br., a następnie oddał głos pani Barbarze Malec, która podczas swojego wystąpienia m.in. podziękowała byłemu opiekunowi PT ŁOIIB w Kutnie, panu Janowi Stockiemu, za jego wieloletnią pracę i zaangażowanie, wręczając okolicznościowy upominek.
 
  Kliknij aby powiekszyc

 
Projekt ustawy zmieniającej Prawo budowlane przyjęty przez Radę Ministrów
7 listopada 2019 r.
W środę 6 listopada, na ostatnim posiedzeniu w tej kadencji Rada Ministrów zatwierdziła projekt ustawy o zmianie ustawy Prawo budowlane oraz niektórych innych ustaw
Czytaj dalej…
 
Szkolenia powiatowych inspektorów nadzoru budowlanego województwa łódzkiego
6 listopada 2019 r.
Kliknij aby powiekszyc     
 
5 listopada br. w siedzibie Łódzkiej OIIB odbyła się pierwsza część szkolenia powiatowych inspektorów nadzoru budowlanego województwa łódzkiego z zakresu procedury pozwolenia na użytkowanie (Zobacz ZDJĘCIA).
Czytaj dalej…
 
Dzień Budowlanych w Bełchatowie
29 października 2019 r.
Kliknij aby powiekszyc     Kliknij aby powiekszyc
 
23 października br. w Bełchatowie odbyły się lokalne uroczystości Dnia Budowlanych zorganizowane przez Placówkę Terenowa ŁOIIB w Bełchatowie, w których wzięla także udział przewodnicząca Rady ŁOIIB Barbara Malec. Zobacz ZDJĘCIA 
Czytaj dalej…
 
"Strefa Biznesu" o inżynierach budownictwa
24 września 2019 r.
Kliknij aby powiekszyc
 24 września br. TVP Łódź wyemitowała "Strefę Biznesu", w której inżynierowie budownictwa różnych specjalności opowiadają o swojej pracy, wyzwaniach i ciekawych rozwiązaniach na realizowanych inwestycjach łódzkich, a także o 26. spotkaniu przedstawicieli izb i związków inżynierów budowlanych z krajów Grupy Wyszehradzkiej, które na początku października odbędzie się w Łodzi. Zobacz FILM

 

 
Wyjazd szkoleniowy 25-27 października 2019 r.
29 października 2019 r.

25-27 października br. członkowie Łódzkiej OIIB wzięli udział w wyjeździe szkoleniowym na Podkarpacie, podczas którego mieli m.in. możliwość zapoznania się z rozwiązaniami zastosowanymi w Zespole Elektrowni Wodnych Solina-Myczkowce i we Wschodnioeuropejskim Centrum Sportowo-Kongresowym w Arłamowie, zwiedzili również Sanok i Rzeszów. Z dużym zainteresowaniem obejrzeli budynek siedziby Podkarpacka Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa w Rzeszowie, będący wizytówką racjonalnej współczesnej architektury pro-energetycznej. Naszym Koleżankom i Kolegom z Podkarpackiej OIIB serdecznie dziękujemy za bardzo miłe przyjęcie.

Kliknij aby powiekszyc 

 

 
26. spotkanie inżynierów budowlanych z krajów Grupy V4
7 października 2019 r.
Kliknij aby powiekszyc
 
W dniach 3–6 października 2019 r. w Łodzi i Warszawie odbyło się 26. SPOTKANIE IZB I ZWIĄZKÓW INŻYNIERÓW BUDOWLANYCH Z KRAJÓW GRUPY WYSZEHRADZKIEJ. Gospodarzem tegorocznego spotkania organizacji budowlanych były: Polska Izba Inżynierów Budownictwa i Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa. Współorganizatorem spotkania była Łódzka Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa.  Zobacz ZDJĘCIA
Czytaj dalej…
 
Wojwódzkie Święto Budowlanych 2019
16 września 2019 r.
Kliknij aby powiekszyc      Kliknij aby powiekszyc
W piątek 13 września 2019 r. środowisko budowlane województwa łódzkiego obchodziło w Piotrkowie Trybunalskim swoje święto, czyli Wojewódzkie Święto Budowlanych. Zobacz ZDJĘCIA
Czytaj dalej…
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 67 - 77 z 202