Łódź

Klub ŁOIIB

Zapraszamy naszych członków do korzystania z uruchomionego w siedzibie Izby Klubu. Można tu poczytać prasę branżową, napić się kawy, spotkać w sprawach zawodowych lub prywatnych. Serdecznie zapraszamy!
 
 

Wyszukiwarka


Aby sprawdzić numery kont, ważność zaświadczenia lub wydrukować blankiety opłat kliknij tutaj.


Linki

Dzisiaj

Wtorek, 28 marca 2017 r.28 marca 2017 r. Godzina...10:05

Anieli, Sykstusa
  jutro: Wiktoryna, Eustachego

Statystyka

W tej chwili mamy
5 odwiedzających.

Liczba odsłon:

dzisiaj: 311

wczoraj: 1453

wszystkie: 3052472
(od 20 kwietnia 2004 r.)
Komunikacja z członkami Izby
1 października 2009 r.

Dla usprawnienia komunikacji z naszymi członkami Rada ŁOIIB zdecydowała o uzupełnieniu danych osobowych o adresy e-mailowe. Zwracamy się zatem do wszystkich członków ŁOIIB, którzy dotąd tego nie zrobili, o przekazanie do biura Izby, najlepiej drogą elektroniczną (lod@piib.org.pl), swojego adresu e-mail. W celu właściwej identyfikacji prosimy również o podanie numeru członkowskiego lub adresu zameldowania. Adres e-mailowy można również przesłać do biura za pomocą Portalu Członkowskiego -> http://lod.piib.org.pl/portal

 
Portal członkowski
14 sierpnia 2009 r.

Uprzejmie informujemy, że stworzyliśmy dla naszych członków "Portal członkowski", w którym po zalogowaniu znajdą Państwo materiały z organizowanych przez nas szkoleń, szczegółowe informacje o zaświadczeniach i finansach, galerie zdjęć itp. Za pośrednictwem portalu można również zapisać się na organizowane przez nas szkolenia. Aby skorzystać z portalu, należy kliknąć na ikonkę "Portal członkowski", która znajduje się z lewej strony menu, pod wyszukiwarką, a następnie zalogować się zgodnie z podaną instrukcją. Portal dostępny jest też pod adresem http://lod.piib.org.pl/portal. Ponieważ nadal pracujemy nad udoskonaleniem Portalu członkowskiego i uzupełniamy jego zawartość, bardzo prosimy kierować ewentualne uwagi i sugestie na adres: lod@piib.org.pl.

Pojawiła się również w menu naszej strony nowa zakładka - "Kalendarium" - gdzie znajdą Państwo informacje o ważnych dla naszej Izby i regionu wydarzeniach.

 
Bezpłatne konsultacje
29 września 2008 r.

Uprzejmie informujemy, że  dla członków Łódzkiej OIIB zostały uruchomione bezpłatne konsultacje z zakresu zastosowania w budownictwie urządzeń i instalacji, podlegających przepisom dozoru technicznego, w tym urządzeń ciśnieniowych, bezciśnieniowych oraz urządzeń transportu bliskiego. Konsultacje prowadzą inspektorzy z Urzędu Dozoru Technicznego w Łodzi w każdy roboczy dzień tygodnia w godzinach 8.00-15.00 w siedzibie Urzędu przy ul. Nowej 38.

Ponadto, w siedzibie naszej Izby odbywają się również bezpłatne konsultacje z zakresu ochrony przeciwpożarowej, które prowadzi rzeczoznawca mgr inż. pożarnictwa Tomasz Błażejewski. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy w każdy ostatni czwartek miesiąca w godz. od 16.30 do 18.30 do Centrum Samokształcenia ŁOIIB (pok. nr 14, I p.).

Ze względów organizacyjnych prosimy o wcześniejsze zgłoszenia.

Czytaj dalej…
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 78 - 80 z 80