KUBO to profesjonalna agencja doradztwa personalnego specjalizująca się w rekrutowaniu personelu na stanowiska wyższego i średniego szczebla w branży budowlanej (nr certyfikatu: 10297). Dla wiodącej firmy z branży Generalnego Wykonawstwa specjalizującej się w branży elektrycznej i elektroenergetycznej szukamy kandydatów na stanowisko:

 KIEROWNIK BUDOWY (BRANŻA ELEKTRYCZNA)

Miejsce pracy: cała Polska (rejon pracy w miarę możliwości dostosowywany do miejsca zamieszkania)

Obowiązki:

  • sprawowanie obowiązków kierownika budowy w rozumieniu Prawa budowlanego przez cały okres trwania projektu,
  • prowadzenie dokumentacji budowy,
  • dbałość o terminowość realizacji inwestycji,
  • koordynowanie pracy podległego zespołu,
  • opracowywanie pism, oświadczeń, harmonogramów, zestawień,
  • współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi przy opracowywaniu ofert,
  • współpraca i kontakty z inwestorem, kierownikiem kontraktu, projektantami i innymi podmiotami w ramach prowadzonych prac,
  • dbałość o przestrzeganie procedur BHP,
  • utrzymywanie bieżącego kontaktu z wyznaczonymi służbami inwestora oraz nadzoru autorskiego.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne – preferowane: Elektrotechnika,
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami bez ograniczeń w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych,
  • doświadczenie w kierowaniu robotami elektryczno-montażowymi na stanowisku kierownika robót lub kierownika budowy,
  • doświadczenie w realizacji inwestycji w obszarze wysokich napięć będzie dodatkowym atutem,
  • doświadczenie we współpracy z podwykonawcami, inżynierem kontraktu i inwestorem,
  • dobra, praktyczna znajomość przepisów KPA, KC, prawa budowlanego, prawa pracy i BHP,
  • uprawnienia SEP – dozór bez ograniczeń lub do 400 kV,
  • znajomość języka angielskiego lub rosyjskiego będzie dodatkowym atutem,
  • dobra, praktyczna znajomość MS Office (w tym MS Project) oraz AutoCAD,
  • dobra organizacja pracy i samodzielność,
  • dyspozycyjność i gotowość do podróży służbowych,
  • prawo jazdy kat. B.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).” Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w stabilnej firmie, lidera w branży elektroenergetycznej,
  • możliwość szkoleń i rozwoju w strukturach firmy,
  • atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych.