Grupa IDOM jest jednym z hiszpańskich liderów w dziedzinie inżynierii, architektury i doradztwa. Firma została założona w 1957 roku, zatrudnia obecnie ponad 2 500 ekspertów, pracujących w 34 oddziałach w 16 krajach na 5 kontynentach. W Polsce firma posiada dwa biura w Warszawie i we Wrocławiu. Obecnie poszukujemy pracowników do naszego biura w Warszawie.

Projektant/inżynier infrastruktury pojazdów szynowych
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska wraz z zakresem obowiązków:
Osoba na tym stanowisku będzie prowadzić prace projektowe samodzielnie lub pod kierownictwem osoby prowadzącej, współpracując również z zespołami projektowymi z IDOM w Hiszpanii w projektach nowych lub rewitalizacji istniejących linii kolejowych, projektów stacji i węzłów.

Wymagania stawiane kandydatom:

  • wykształcenie wyższe w specjalności kolejowej lub pokrewnej (tj. drogowej, transportowej),
  • dobra znajomość MS Office, Microstation/AutoCad, programów specjalistycznych Bentley Power Rail Track,
  • dobra znajomość j. angielskiego lub/i hiszpańskiego,
  • mile widziana znajomość rosyjskiego,
  • uprawnienia do projektowania bez ograniczeń w specjalności kolejowej.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • udział w ciekawych projektach zagranicznych,
  • możliwość poznania nowych narzędzi pracy i specjalistycznego oprogramowania.