„Łódzka Spółka Infrastrukturalna” sp. z o. o. jest Spółką, w której wyłącznym udziałowcem jest Miasto Łódź. Podstawowym zadaniem Spółki jest zarządzanie infrastrukturą wodociągowo-kanalizacyjną będącą własnością ŁSI sp. z o. o. Spółka prowadzi inwestycje infrastrukturalne polegające na modernizacji oraz rozbudowie sieci wodociągowo-kanalizacyjnej, przez co przyczynia się do podniesienia standardu życia mieszkańców, a także ochrony środowiska naturalnego. Spółka poszukuje osoby na stanowisko:

Starszy Specjalista ds. Rewitalizacji

Wymiar etatu: 1 etat
Miejsce wykonywania pracy: „Łódzka Spółka Infrastrukturalna” sp. z o.o.

Główne zadania na stanowisku:

  1. Prowadzenie nadzoru technicznego nad realizacją zadań inwestycyjnych, modernizacyjno-remontowych, na nieruchomościach posiadanych przez Spółkę w zakresie obiektów kubaturowych i zagospodarowania terenu.
  2. Zlecanie kompleksowej dokumentacji projektowej wraz z niezbędnymi uzgodnieniami, pozwoleniami administracyjnymi.
  3.  Nadzór nad terminowością i jakością wykonanej dokumentacji.
  4. Zlecanie wykonania robót wynikających z opracowanej dokumentacji uprawnionym wykonawcom.
  5. Nadzór i administrowanie inwestycji realizowanych m.in w ramach Inwestorstwa Zastępczego.
  6. Nadzór nad terminowością i jakością robót we współpracy z Inwestorem Zastępczym.

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy:

  1. Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: budownictwo, architektura).
  2. Znajomość programu AutoCad, obsługa pakietu MS Office.
  3. Doświadczenie: co najmniej 5 lat stażu pracy w zawodzie zgodnym z posiadanym wykształceniem oraz doświadczenie w prowadzeniu projektów budowlanych, koordynowaniu i nadzorowaniu prac projektowych i budowlanych.
  4. Znajomość procesu inwestycyjno-budowlanego.
  5. Znajomość Ustawy Prawo budowlane, Ustawy o ochronie zabytków i opiece nad zabytkami, Ustawy Prawo zamówień publicznych; Rozporządzenia Ministra Infrastruktury w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie.
  6. Prawo jazdy kat. B.
  7. Umiejętność pracy pod presją czasu, zdolności organizacyjne, dokładność, terminowość, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.
  8. Umiejętność wyznaczania priorytetów na podstawie bieżącego harmonogramu zadań.

Oferujemy:

  1. Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  2. Pracę w stałych godzinach (w trybie jednozmianowym),
  3. System premiowy,
  4. Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego,
  5. Atrakcyjny pakiet socjalny (bilety do kina/ karnety sportowe, dofinansowanie do wypoczynku);
  6. Możliwość kreowania rzeczywistości wewnątrz Spółki i wdrażania w życie najlepszych pomysłów.

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

  1. Życiorys i list motywacyjny,
  2. Oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji,
  3. Kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, staż pracy, kwalifikacje, ukończone kursy itp.

Termin składania dokumentów:
01.09.2017 r.

Inne informacje:
Aplikacje kandydatów powinny być złożone w formie pisemnej i zawierać życiorys, list motywacyjny, pozostałe wymagane dokumenty oraz oświadczenie kandydata  o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji. Dopuszcza się złożenie ofert drogą elektroniczną, faksem, jednak oryginały tych dokumentów powinny być dostarczone w sytuacji pozytywnego rozpatrzenia i zakwalifikowania do dalszego procesu rekrutacji. Oferty składane po terminie i niekompletne nie będą rozpatrywane. ŁSI sp. z o.o. zastrzega sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Wybrani kandydaci muszą spełniać wymagania formalne zawarte w ogłoszeniu. Kandydaci niezakwalifikowani nie będą powiadamiani telefonicznie ani pisemnie. ŁSI sp. z o.o. nie odsyła dokumentów. Dokumenty osób niezakwalifikowanych do dalszego etapu zostają zniszczone.