Miejski Ogród Zoologiczny w Łodzi Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko

Inspektor nadzoru (branża elektryczna)

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska:

  • uzgadnianie w imieniu inwestora dokumentacji na etapie programu funkcjonalno-wykonawczego, projektów budowlanych i wykonawczych oraz weryfikacja ich zgodności z założonymi  wymaganiami,
  • prowadzenie nadzoru realizacji umów zawartych przez inwestora związanych z realizacją nadzorowanych inwestycji, uczestnictwo w naradach koordynacyjnych,
  • opiniowanie szczegółowych harmonogramów oraz kosztorysów robót opracowanych przez wykonawcę robót,
  • monitorowanie postępu prac poprzez porównywanie postępu faktycznego z zaaprobowanym harmonogramem rzeczowo-finansowym robót,
  • monitorowanie jakości prowadzonych prac, ich organizacji oraz stosowanych materiałów i rozwiązań wykonawczych w odniesieniu do zaakceptowanych rozwiązań projektowych, jak i dobrych praktyk wykonawczych,
  • udział w komisjach odbiorowych oraz przeglądach gwarancyjnych i pogwarancyjnych,
  • opiniowanie umów z podwykonawcami,
  • prowadzenie nadzoru robót w branży instalacyjnej elektrycznej i teletechnicznej,
  • przygotowywanie wytycznych branżowych dla opracowania specyfikacji istotnych warunków zamówienia planowanych postępowań przetargowych na realizację zadań inwestycyjnych oraz opracowywanie projektów umów z wykonawcami,
  • prowadzenie niezbędnej korespondencji.

Wymagania:

  • aktualny wpis do Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa,
  • wykształcenie wyższe,
  • 8-letnia praktyka wykonawcza, w tym co najmniej jedno udokumentowane uczestnictwo w realizacji obiektu użyteczności publicznej z uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie,
  • uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych (warunek konieczny),
  • uprawnienia do projektowania bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych (warunek dodatkowy),
  • znajomość przepisów ustawy Prawo budowlane, warunków technicznych i innych niezbędnych przepisów z zakresu realizacji wymienionych obowiązków,
  • biegła obsługa komputera: pakiet MS Office, AutoCad,
  • dociekliwość zawodowa, dokładność, umiejętność pracy w zespole, samodzielność, asertywność.

Oferujemy:

  • współpracę z dynamicznie rozwijającą się Spółką,
  • realny wpływ na rozwój Spółki,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • forma zatrudnienia – do uzgodnienia.

Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę: „Na podstawie art. 23 ust. 1 pkt 1 ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (tekst jednolity: Dz. U. z 2016 r., poz. 922 z późn. zm.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, w celach związanych z procesem rekrutacji oraz dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

Zastrzegamy sobie prawo kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Zgodnie z art. 24 ust. 1 Ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (tekst jednolity: Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm.) informujemy, iż:

  1. Administratorem Danych jest Miejski Ogród Zoologiczny w Łodzi Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ul. Konstantynowskiej 8/10, 94-303 Łódź, NIP: 7272800310, REGON: 364088429, zwana dalej Spółką.
  2. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i udostępniane pracownikom biorącym udział w procesie rekrutacyjnym oraz pracownikom działu kadr Spółki.
  3. Każdemu przysługuje prawo dostępu do treści danych i ich poprawienia.
  4. Podanie Spółce danych osobowych jest dobrowolne.

Łódzka Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa

Biuro Łódzkiej Okręgowej Izby

ico ul. Północna 39
91- 425 Łódź

Skontaktuj się z nami

tel. 42 632 97 39