Firma Izodom 2000 Polska Sp z o.o., polski producent i eksporter innowacyjnych i zaawansowanych technologicznie materiałów budowlanych wykorzystywanych do budowy budynków pasywnych i energooszczędnych, działający na 18 rynkach zbytu od 25 lat, wyróżniany i doceniany w Polsce i za granicą w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko

Kosztorysant projektów budowlanych

Obowiązki:

  • analiza dokumentacji projektowej;
  • przygotowywanie kosztorysów;
  • aktywna współpraca z pracownikami działu ofertowego;
  • zapewnienie klientom doradztwa technicznego;
  • utrzymywanie dobrych relacji z klientami.

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • umowę o pracę;
  • możliwość rozwoju;
  • pracę w przyjaznej atmosferze;
  • niezbędne narzędzia do pracy.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne;
  • dobra znajomość branży budowlanej;
  • umiejętność czytania dokumentacji budowlanej;
  • znajomość programu Norma PRO oraz pakietów MS Office;
  • systematyczność, dokładność;
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej;
  • sumienność, pracowitość, odpowiedzialność i zaangażowanie.
  • umiejętność pracy w zespole.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2015 r., poz. 2135).”