Dla naszego Klienta poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Kierownik Budowy Dróg (kl. G)

Miejsce pracy: woj. łódzkie

Zakres zadań:

  • bezpośredni nadzór nad realizacją robót w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną i harmonogramy,
  • bezpośredni nadzór nad podwykonawcami,
  • koordynacja przebiegu procesu realizacji w zakresie terminów, logistyki, odbiorów etapów robót i rozliczeń,
  • bieżące raportowanie o przebiegu prac.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub średnie budowlane o kierunku drogowym,
  • uprawnienia budowlane do nadzorowania i kierowania robotami budowlanymi w branży drogowej,
  • min. 5-letnie doświadczenie jako kierownik budowy lub kierownik robót w ciągu ostatnich 8 lat na kontraktach drogowych (drogi kl. G) lub min. 12-miesięczne doświadczenie jako kierownik budowy lub kierownik robót w ciągu ostatnich 5 lat na kontraktach drogowych (drogi kl. G) przepisów Prawa budowlanego.

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon),
  • rozwój zawodowy w ramach szkoleń i kursów,
  • świadczenia pozapłacowe.

Kontakt:

Grafton Recruitment Polska

Sienkiewicza 82/84, 90-318 Łódź

tel. +48 42 232 79 20

www.grafton.pl