KORDAB sp. z o. o. jest międzynarodową firmą z branży IT, działąjącą na polskim rynku od 16 lat. Dzięki produkowanemu przez nas systemowi informacji technicznej GEOSECMA firma rozwinęła się, uzyskując ststus czołowego producenta oprogramowania do zarządzania infrastrukturą dla administracji lokalnej w Szwecji, na Litwie i w Polsce. Nasz produkt to nowoczesny system mapowy GIS dla wszystkich tych, którzy - w oparciu o mapę terenu - planują, projektują, budują i zarządzają obiektami przestrzennymi. Planując rozwój na rynku polskim poszukujemy osób na stanowisko

Specjalista ds. sprzedaży

Miejsce pracy: Łódź

Zadania:

  • pozyskiwanie nowych klientów,
  • przygotowywanie ofert handlowych i prezentacji,
  • przeprowadzanie szkoleń oraz nadzór nad wdrożeniami systemu

Wymagania:

  • wykształcenie minimum licencjackie o specjalności ekonomiczno-handlowej lub branżowe (GIS),
  • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych,
  • praktyczna znajomość zagadnień drogowych lub wodociągowo-kanalizacyjnych,
  • znajomość aplikacji mapowych GIS,
  • doświadczenie w obsłudze klientów w szczególności w realizacji projektów w administracji państwowej,
  • odpowiedzialność i zdolność podejmowania decyzji i inicjatyw,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • prawo jazdy kat. B,
  • jezyk angielski w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  • odpowiedzialną i ciekawą pracę, dajacą wiele możliwości rozwoju osobistego i zawodowego,
  • miłą atmosferę pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Kontakt:

KORDAB Sp. z o. o.
90-019 Łódź
ul. Dowborczyków 25
tel. 042 252 68 80, faks: 042 252 68 81
www.kordab.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. NR 133 poz. 883)".