Naszym Klientem jest wiodący koncern prowadzący inwestycje w zakresie budownictwa kolejowego. W związku z dynamicznym rozwojem oddziału poszukujemy osób, która obejmą stanowiska:

kierownik budowy (budownictwo kolejowe)

Miejsce pracy:

  • Warszawa, nr ref.: KPW/03/08
  • Poznań, nr ref.: KPP/03/08
  • Łódź, nr ref.: KPL/03/08

Obowiązki na stanowisku pracy:

  • kierowanie robotami budowlanymi,
  • prowadzenie odpowiedniej dokumentacji,
  • realizacja założonego harmonogramu prac,
  • kierowanie zespołem

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia kierunkowego,
  • uprawnień do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie (mile widziane jedno z uprawnień: urządzenia zabezpieczenia i sterowania ruchem kolejowym, kolejowe sieci elektroenergetyczne, specjalność instalacyjna w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych),
  • znajomości prawa budowlanego,
  • znajomości zasad prowadzenia projektowania/inwestycji budowlanych,
  • doświadczenia na samodzielnym stanowisku,
  • skuteczności i wysokich umiejętności organizacyjnych

Oferujemy:

  • możliwość realizacji bardzo ciekawych projektów w międzynarodowym środowisku specjalistów,
  • szansę zaspokojenia własnych ambicji zawodowych,
  • bardzo atrakcyjny system wynagradzania,
  • możliwość intensywnego rozwoju i pracy w renomowanej organizacji,
  • pełne wsparcie w przypadku relokacji

Dodatkowe informacje uzyskać mozna pod nr tel. 0601 562 134

Dziękujemy za nadesłane aplikacje. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Kandydatom zapewniamy całkowitą dyskrecję. Więcej atrakcyjnych ofert pracy publikujemy na www.biurodoradcze.pl

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)".