Kreślarz StruCad/X-Steel

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie rysunków ogólnych, szczegółowych i warsztatowych projektów ze stali konstrukcyjnej,
  • wykonywanie standardowych szczegółowych obliczeń technicznych.

Oczekiwania:

  • minimum 5 lat doświadczenia,
  • ukończone studia inżynierskie (inżynieria lądowa i wodna lub budowa maszyn),
  • doświadczenie ze StruCad i/lub X-Steel,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie konwersacyjnym,
  • wysokie zdolności interpersonalne,
  • komunikatywność,
  • dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • 38-godzinny tydzień pracy (możliwe jest również zatrudnienie na pół etatu),
  • prace w zespole entuzjastycznych i wykwalifikowanych pracowników,
  • miesięczne wynagrodzenie: 2000-2500 euro,
  • liczne bonusy i atrakcyjne warunki pracy,
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Kontakt:

Gawo
ul. Świętojańska 37/3
81-391 Gdynia
tel. 058 661 84 49
tel./faks: 058 629 75 16
www.gawo.pl