II/2022 (75)
miniaturka

W bieżącym numerze – II/2022 (75):

Rozpoczęła się VI kadencja działalności Łódzkiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa. Oprócz tego w maju Rada ŁOIIB wybrała wiceprzewodniczących, ukonstytuowało się również Prezydium Rady ŁOIIB i powołano przewodniczących zespołów, które określiły kierunki swojej działalności na najbliższy czas. Rozpoczynamy nową kadencję z kolejnymi planami i pomysłami. Liczymy na to, że będziecie się z nami dzielić swoimi spostrzeżeniami i razem będziemy pracować nad tym, żeby samorząd zawodowy inżynierów budownictwa spełniał wzorcowo swoje zadania oraz pokładane w nim nadzieje, a także ułatwiał każdemu inżynierowi funkcjonowanie w zawodzie i na rynku budowlanym. Rok jubileuszowy i obchody dwudziestolecia naszego samorządu zawodowego to okazja do pewnych refleksji, swoistego podsumowania i wyciągnięcia wniosków na przyszłość.

Na przełomie marca i kwietnia udało nam się spotkać stacjonarnie na konferencji „Nowoczesne technologie w budownictwie – wybrane zagadnienia” oraz na gali jubileuszowej z okazji 20-lecia naszej Izby. Był to cenny czas wspomnień, ale także bezpośrednich spotkań i wymiany doświadczeń. Po trudnych doświadczeniach związanych z pandemią wracamy do naszych spotkań stacjonarnych w pełnym zakresie.

W połowie czerwca zapraszamy Państwa na Piknik Inżynierski dla członków ŁOIIB i ich rodzin, w wakacje planowany jest tradycyjnie spływ kajakowy oraz regaty żeglarskie, a jesienią chcemy się z Państwem spotkać na Wojewódzkim Święcie Budowlanych.

Już wkrótce na naszej stronie internetowej i w mediach społecznościowych pojawią się nowe propozycje szkoleń stacjonarnych oraz wyjazdów technicznych, będziemy również kontynuować szkolenia online, które dla wielu osób pracujących w budownictwie okazały się bardzo przydatnym i korzystnym rozwiązaniem. Zachęcam Państwa do aktywnego korzystania z rożnych form doskonalenia zawodowego, które będziemy rozwijać, odpowiadając także na propozycje członków ŁOIIB […]

 

 

Łódzka Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa

Biuro Łódzkiej Okręgowej Izby

ico ul. Północna 39
91- 425 Łódź

Skontaktuj się z nami

tel. 42 632 97 39

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.