W związku z dynamicznym rozwojem firma ISPOL-PROJEKT Islandzko-Polskie Biuro Projektów Energetycznych Sp. z o.o. poszukuje

Projektanta branży elektrycznej

Miejsce pracy: Łódź

Wymagania:

  • uprawnienia budowlane do projektowania w zakresie sieci, instalacji, urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych oraz uprawnienia SEP
  • bardzo dobra znajomość projektwania komputerowego AutoCAD oraz innych programów branżowych (E-PLAN, PLS-CAD)
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • umiejętność współpracy z zespołem projektowym
  • dobra organizacja pracy, odpowiedzialność i samodzielność
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

Główne zadania:

  • udział w opracowaniu projektów budowy i modernizacji linii NN, WN
  • współpraca z projektantami innych branż
  • koordynowanie prac asystentów.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej międzynarodowej firmie z ugruntowaną pozycją w branży elektroenergetycznej
  • udział w wielobranżowych projektach z zakresu energetyki
  • możliwość rozwoju i zdobycia specjalistycznego doświadczenia w dziedzinie elektrycznej
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i osiąganych rezultatów.

Kontakt:

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., nr 101 poz. 923 ze zm.)”.