CPL Jobs jest firmą doradztwa personalnego należącą do międzynarodowej grupy CPL Resources, notowanej na irlandzkiej i angielskiej giełdzie papierów wartościowych. Grupa CPL jest obecna w 8 krajach UE, posiadając łącznie sieć 44 biur. Oferuje swoim partnerom biznesowym szereg rozwiązań z zakresu ZZL, w szczególności: Rekrutacje Pracowników Stałych, RPO\Master Vendor, Preferred Supplier, Direct & Executive Search oraz Consulting Obszarów HRM. Dla naszego klienta, który jest generalnym wykonawcą, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierownik Robót Kolejowych

Nr Ref.: JO-1310-273562yy

Miejsce pracy: okolice Łodzi
Zakres obowiązków:

  • bezpośrednie nadzorowanie jakości realizowanych robót,
  • współpraca z dostawcami i podwykonawcami robót,
  • koordynowanie i rozdział robót na powierzonym odcinku,
  • planowanie potrzeb w zakresie sił i środków produkcji,
  • udział w procesie rozliczania robót i przygotowania dokumentacji odbioru robót.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności kolejowej,
  • doświadczenie (min. 3 lata) jako kierownik budowy lub kierownik robót na robotach związanych z budową (przebudową, rozbudową, modernizacją) linii kolejowych,
  • mobilność na terenie kraju,
  • znajomość języka angielskiego lub hiszpańskiego mile widziana.

Firma oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z pakietem socjalnym,
  • stabilne zatrudnienie,
  • umowę o pracę,
  • pracę przy ciekawych kontraktach,
  • pracę w międzynarodowym środowisku.

Łódzka Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa

Biuro Łódzkiej Okręgowej Izby

ico ul. Północna 39
91- 425 Łódź

Skontaktuj się z nami

tel. 42 632 97 39