Widzewskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. zatrudni

Inspektora nadzoru (budowlanego)

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (staż pracy minimum 4 lata) lub średnie techniczne (staż pracy minimum 6 lat),
  • uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej,
  • znajomość prawa budowlanego wraz z rozporządzeniami wykonawczymi,
  • znajomość procedur urzędowych,
  • biegła znajomość obsługi komputera (MS Office,  NORMA, Ms Project),
  • systematyczność i dokładność,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • dobra organizacja pracy.

Opis stanowiska:

  • prowadzenie dokumentacji Działu technicznego,
  • archiwizowanie dokumentów dotyczących prowadzonych spraw,
  • przygotowanie dokumentów do realizacji prac budowlanych,
  • bieżące prowadzenie książek obiektów budowlanych we współpracy z pozostałymi inspektorami oraz inspektorami nadzoru inwestorskiego w Dziale technicznym,
  • planowanie robót remontowych na podstawie przeglądów technicznych budynków oraz uchwał podejmowanych na zebraniach Wspólnot Mieszkaniowych,
  • egzekwowanie należytego wykonania prac remontowo-konserwacyjnych, organizacja przeglądów, koordynacja i ewidencja wszystkich prac remontowych wykonywanych w lokalach,
  • kontrola kosztów,
  • ocena stanu technicznego budynków i lokali,
  • typowanie robót, kosztorysowanie i przedmiarowywanie prowadzonych prac,
  • rozliczanie robót.

Oferujemy:

  • przyjazne środowisko pracy,
  • bogaty pakiet socjalny,
  • konkurencyjne wynagrodzenie.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.”