Firma EC INDUSTRIA istnieje na rynku od 2013 r. Projektowanie konstrukcji było zalążkiem powstania firmy, którą jesteśmy dzisiaj. Oferujemy kompleksowe usługi projektowe w zakresie architektury i projektowania konstrukcji – projekty wielonbranżowe. Specjalizujemy się w obiektach budownictwa mieszkaniowego, usługowego, przemysłowego i użyteczności publicznej. W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów do budowania zespołu projektowego.

Kierownik biura projektów budowlanych - Project manager

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie i koordynacja projektów wielobranżowych.
  • Przygotowywanie harmonogramu prac, dbałość o jakość i terminowość dostarczanych rozwiązań projektowych.
  • Dbałość o poprawną komunikację w zespole projektowym oraz relacje z klientami.
  • Realizowanie projektów zgodnie z przyjętymi w firmie standardami i metodyką.
  • Analiza wymagań biznesowych i dokumentacji oraz odpowiedzialność za przygotowanie projektów.
  • Opracowanie założeń do przetargów oraz zapytań ofertowych.
  • Współpraca z kontrahentami (również zagranicznymi) oraz innymi działami firmy biorącymi udział w projekcie.
  • Sprawdzanie dokumentacji projektowych pod względem zgodności ze specyfikacją i rysunkami.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, kierunek budownictwo.
  • Minimum 2 lata dowiadczenia w prowadzeniu projektów.
  • Doświadczenie w projektowaniu konstrukcji żelbetowych i stalowych.
  • Znajomość programów inżynierskich: Tekla Structures, Dlubal, Revit, Robot, Autocad.
  • Znajomość Eurokodów, prawa budowlanego, przepisów prawa.
  • Odpowiedzialność za własną pracę oraz nadzorowanie obliczeń i wytwarzania rysunków.
  • Poszukujemy pracownika samodzielnego, zmotywowanego, umiejącego myśleć analitycznie, rozwiązywać problemy, posiadającego dobrą organizację własnej pracy.

Oferujemy:

  • Współpraca w oparciu o umowę o pracę / umowę o dzieło / kontrakt.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.
  • Pracę przy projektach wielobranżowych.