KLIMAT SOLEC jest dynamicznie rozijającą się firmą oferującą kompleksową obsługę inwestycji budowlanych w zakresie instalacji sanitarnych (wentylacja, klimatyzacja, ogrzewanie, oddymianie, odpylanie). KLIMAT SOLEC zajmuje się również produkcją pełnej gamy elementów wentylacyjnych i oddymiających, które sprzedawane są pod marką KLIMAT PRO. Firma działa na terenie całego kraju i obecnie poszukuje osoby na stanowisko

inżyniera budowy – instalacje HVAC

Miejsce pracy: województwo łódzkie (Łódź i Sieradz)
Nr ref. 02KL

Obowiązki:
  • stała współpraca z kierownikiem robót w sprawach realizacji zadań inwestycyjnych,
  • sprawdzanie poprawności, jakości i terminowości wykonanych prac,
  • rozliczanie postępu robót dla brygad montażowych oraz podwykonawców,
  • organizacja materiałów i transportu niezbędnego do prawidłowej realizacji inwestycji.

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe w specjalności wentylacyjnej, klimatyzacyjnej i ogrzewniczej,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok,
  • dobra organizacja pracy,
  • kreatywność, samodzielność,
  • zaangażowanie oraz chęć do pracy,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego w zespole profesjonalistów,
  • pracę w stabilnej firmie o dużym potencjale rozwoju,
  • stałą współpracę na budowach na terenie całego kraju po zakończeniu inwestycji w woj. łódzkim,
  • możliwość zdobycia udokumentowanego doświadczenia na potrzebę zdobycia uprawnień budowlanych,
  • doskonałą atmosferę pracy oraz indywidualne podejście do pracownika.

W nadsyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm).