Energopol - Szczecin S.A. jest firmą budowlaną o ponad sześćdziesięcioletniej tradycji i doświadczeniu. Wykonujemy złożone projekty we wszystkich dziedzinach budownictwa ze szczególnym uwzględnieniem projektów z dziedziny hydrotechniki morskiej i śródlądowej, dróg i mostów, urządzeń, sieci i instalacji gazowych oraz wodno-kanalizacyjnych, energetycznych, budowli wielkokubaturowych przemysłowych, jak również użyteczności publicznej oraz specjalnego fundamentowania na terenie całej Polski. Firma poszukuje osoby na stanowisko:

Kierownik hydrotechniczny

Zakres obowiązków:
  • bezpośrednie nadzorowanie jakości realizowanych robót hydrotechnicznych,
  • koordynowanie i rozdzielanie robót na powierzonym odcinku,
  • planowanie potrzeb w zakresie sił i środków produkcji,
  • bieżąca analiza przyjętych rozwiązań, inicjowanie wdrożeń rozwiązań zamiennych,
  • nadzorowanie jakości i terminów realizowanych robót zgodnie z dokumentacją budowlaną oraz sztuką budowlaną,
  • analiza dokumentacji i monitoring kosztów budowy,
  • współpraca z inwestorem, projektantem i innymi zespołami technicznymi,
  • realizacja robót zgodnie z przyjętym harmonogramem i raportowanie postępów,
  • ścisła współpraca z kierownikiem ds. zaopatrzenia w zakresie potrzeb materiałowych, sprzętowych i służb zewnętrznych,
  • efektywne zarządzanie podległym zespołem,
  • prowadzenie dziennika budowy oraz dokumentacji budowy,
  • monitoring kosztów budowy oraz prowadzenie wymaganej dokumentacji.

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • jedno z poniżej wymienionych uprawnień: • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanym bez ograniczeń w specjalności inżynieryjnej hydrotechnicznej lub • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej,
  • 5-letnie doświadczenie w nadzorowaniu robót obejmujących budowę, przebudowę lub remont wału przeciwpowodziowego I lub II klasy ważności.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz przejrzyste warunki zatrudnienia,
  • udział w ciekawych i odpowiedzialnych zadaniach,
  • dynamiczne, zadaniowe i pozytywne środowisko pracy,
  • realny wpływ na rozwój firmy,
  • pracę z doświadczonym i zaangażowanym zespołem.

Kontakt:
Klaudia Świerkowska
Kierownik Działu HR
tel. 606 697 578