A-Team Recruitment jest międzynarodową firmą doradztwa personalnego dostarczającą rozwiązania w zakresie rekrutacji i selekcji personelu na obszarze Europy, Australii i Nowej Zelandii.

Dla naszego Partnera, firmy o zasięgu międzynarodowym, świadczącej usługi inżynieryjne z zakresu doradztwa i consultingu, badań i analiz technicznych, ekspertyz specjalistycznych, nadzoru budowlanego, kontroli i weryfikacji sprawozdań, poszukujemy:

inżyniera konstrukcji budowlanych

Miejsce pracy: Warszawa

Nr ref. IB/ŁIIB

Opis stanowiska:

  • weryfikacja dokumentacji projektowej w branży konstrukcyjnej,
  • prowadzenie kontroli technicznej,
  • raportowanie do kierownika zespołu z przeprowadzonych w ramach projektu czynności,
  • pełnienie funkcji inspektora nadzoru.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (inżynieria lądowa - budownictwo lądowe),
  • doświadczenie projektowe w specjalności konstrukcyjno-budowlanej,
  • pełne uprawnienia projektowe i wykonawcze w specjalności konstrukcyjno-budowlanej,
  • dobra znajomość ustawy Prawo budowlane wraz z aktami wykonawczymi,
  • ugruntowana, aktualna wiedza techniczna w zakresie budownictwa,
  • komunikatywna znajomość języka francuskiego lub angielskiego.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe,
  • atrakcyjny pakiet sojalny,
  • możliwość udziału w szkoleniach wspierających rozwój zawodowy.

Łódzka Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa

Biuro Łódzkiej Okręgowej Izby

ico ul. Północna 39
91- 425 Łódź

Skontaktuj się z nami

tel. 42 632 97 39