• Stanowisko pracy: inżynier budowy

Miejsce pracy: Cała Polska

Opis stanowiska

  • praca na budowach firmy na terenie całego kraju
  • praca może być wykonywana również na podstawie prowadzenia własnej działalności gospodarczej

Wymagania

  • dyspozycyjność (praca w delegacji)
  • wykształcenie wyższe, kierunek budowlany
  • okres początkowy pracy do przyuczenia z ograniczonym zakresem obowiązków dla absolwentów lub inżynierów bez praktyk na budowach

Oferujemy

  • pracę na stałe
  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • duże perspektywy rozwoju zawodowego
  • możliwości zdobycia praktyki i doświadczenia
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku( w większości generalne wykonawstwo)
  • teren działania: cała Polska i za granicą
  • samochód służbowy po okresie próbnym i przy dalszych dojazdach

Więcej informacji na temat pracy możesz uzyskać dzwoniąc od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00 pod numer 512 024 155.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres:
41-219 Sosnowiec, ul. Kosynierów 34A

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIREM Lucjan Macek, Ewa Żurek Sp.J. w Sosnowcu, ul. Kosynierów 34A

Łódzka Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa

Biuro Łódzkiej Okręgowej Izby

ico ul. Północna 39
91- 425 Łódź

Skontaktuj się z nami

tel. 42 632 97 39