Focus HR Advisors jest profesjonalną firmą doradczą oferującą swoje usługi od 2005 roku. Jesteśmy ekspertem w dziedzinie doradztwa personalnego oraz zarządzania zasobami ludzkimi. Naszym priorytetem jest świadczenie usług na poziomie przekraczającym oczekiwania naszych Klientów. Tworzymy jedną z wiodących polskich grup kapitałowych -  Grupę GREAT - nowoczesną i dynamicznie rozwijającą się organizację z wysoką kulturą organizacyjną. Obecnie dla naszego Klienta - firmy z branży developerskiej, poszukujemy osoby do pracy w Łodzi na stanowisko:

menedżera projektu

Nr ref.: MP/AK/ Łódź

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne w zakresie budownictwa,
  • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku lub stanowisku kierownika budowy,
  • doświadczenie oraz umiejętność kompleksowego zarządzania dużymi projektami budowlanymi,
  • praktyczna znajomość zasad zarządzania budżetem oraz kosztami inwestycji,
  • uprawnienia budowlane bez ograniczeń,
  • doskonałe umiejętności menedżerskie oraz interpersonalne.

Zadania:

  • kierowanie projektami developerskimi,
  • przygotowanie inwestycji pod względem formalnym, opracowywanie planów i harmonogramów robót,
  • zarządzanie budżetem oraz kosztami inwestycji,
  • organizacja i koordynacja prac na podległych budowach,
  • reprezentowanie firmy wobec uczestników procesu inwestycyjnego, podwykonawców i dostawców.

Oferujemy:

  • pracę w nowoczesnej, wiodącej firmie z branży developerskiej,
  • udział w realizacji prestiżowych projektów inwestycyjnych,
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
  • narzędzia pracy,
  • szkolenia.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Do aplikacji prosimy dołączyć następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)". Szczegółowe informacje o ochronie danych osobowych na stronie: www.focus.biz.pl/ochrona