A-Team Recruitment jest międzynarodową firmą doradztwa personalnego dostarczającą rozwiązania w zakresie rekrutacji i selekcji personelu na obszarze Europy, Australii i Nowej Zelandii. Dla naszego Partnera, firmy o zasięgu międzynarodowym, świadczącej usługi inżynieryjne z zakresu doradztwa i consultingu, badań i analiz technicznych, ekspertyz specjalistycznych, nadzoru budowlanego, kontroli i weryfikacji sprawozdań, poszukujemy:

inspektora nadzoru budowlanego

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: IB/05/08/OIIB

Obowiązki:

  • pełnienie funkcji inspektora nadzoru,
  • udział w kontrolach w zakresie prawidłowości przebiegu procesu budowlanego i utrzymania obiektów budowlanych,
  • kontrola przestrzegania przepisów budowlanych przy budowie i użytkowaniu obiektów budowlanych,
  • weryfikacja dokumentacji projektowej w branży konstrukcyjnej.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (inżynieria lądowa - budownictwo lądowe),
  • pełne uprawnienia projektowe i wykonawcze w specjalności konstrukcyjno – budowlanej,
  • doświadczenie projektowe o specjalności konstrukcyjno - budowlanej,
  • dobra znajomość ustawy Prawo Budowlane wraz z aktami wykonawczymi,
  • ugruntowana, aktualna wiedza techniczna w zakresie budownictwa,
  • komunikatywna znajomość języka francuskiego lub angielskiego.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe,
  • atrakcyjny pakiet socjalny,
  • szkolenia wspierające rozwój zawodowy.

Jeśli chcesz wykorzystać i rozwinąć swoje umiejętności, to prosimy
o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym, z zaznaczonym nr ref.: IB/05/08/OIIB na adres:

Do przesłanej aplikacji należy dołączyć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę
A-Team Recruitment Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Szpitalnej 6/10 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926
z póź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.