Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego dla Powiatu Łódzkiego Wschodniego
 poszukuje pracownika na stanowisko

starszy inspektor

Obowiązki:

  • prowadzenie inspekcji budów i innych obiektów budowlanych w zakresie prawidłowości procesu budowlanego i utrzymania obiektów budowlanych
  • współpraca w przygotowywaniu projektów decyzji i postanowień z zakresu właściwości inspektora powiatowego
  • prowadzenie postępowań w zakresie zażaleń, odwołań, rozpatrywania skarg w sprawach pozwoleń na budowę, użytkowania oraz zmiany sposobu użytkowania obiektów budowlanych
  • sprawowanie nadzoru urbanistyczno - budowlanego w zakresie użytkowania obiektów budowlanych
  • prowadzenie postępowań wyjaśniających przyczyny i okoliczności powstawania katastrof budowlanych

Wymagania:

  • uprawnienia do sprawowania samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie
  • znajomość KPA i Prawa budowlanego
  • komunikatywność, zdolności analityczne
  • umiejętność obsługi komputera
  • prawo jazdy kat. B
  • kopia dowodu osobistego lub oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego,
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
  • oświadczenia kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych i o niekaralności za przestępstwo popełnione umyślnie,
  • oświadczenie kandydata o niekaralności za przestępstwo skarbowe popełnione umyślnie,
  • oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji,
  • życiorys i list motywacyjny,
  • kopie świadectw pracy
  • kopia uprawnień budowlanych

Oferujemy:
miłą atmosferę, wysokie wynagrodzenie

ul. Narutowicza 7/9
90-117 Łódź
tel. 042 6327881, fax: 042 6301501