ITC Grupa dla jednego ze swoich klientów, globalnej firmy działającej na polu innowacyjnych rozwiązań dla rozwoju sektora energetycznego, poszukuje chętnych do pracy na stanowisku inżynier. Lista oferowanych stanowisk:

Engineer Steam Systems
Engineer System Planning
Engineer Control Technology Turboset
Engineer Mechanical Calculation
Engineer Turbine Operation
Engineer Construction
Engineer Rotor Dynamics
Engineer Fluid Mechanics
Engineer Materials Engineering
Engineer Thermodynamics
Engineer Technical Project Manager
Engineer Standardization Project Manager
Engineer Cost Calculation
Engineer Capacity Planning Engineering

Opis stanowiska:

Jako część globalnego zespołu będziesz rozwijać i budować maszynerię przemysłową dla międzynarodowych projektów budowy elektrowni, podczas podróży po całym świecie w ramach międzynarodowej sieci, główna siedziba będzie zlokalizowana w rejonie Oberhausen Essen, który znajduje się w centrum niemieckiego Zagłębia Ruhry.

Wymagania:

  • dyplom inżyniera (w zależności od profilu pracy: inżyniera budownictwa, inżynierii mechanicznej, inżynierii procesowej),

  • min. 5 lat doświadczenia zawodowego,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego i niemieckiego,

  • szeroki zakres wiedzy w danym obszarze,

  • wysokie umiejętności komunikacyjne,

  • doświadczenie w pracy w międzynarodowym i wielokulturowym środowisku,

  • wiedza na temat technologii jądrowej,

  • znajomość standardów ochrony przed promieniowaniem, wymagań zasad bezpieczeństwa i regulacji dla elektrowni jądrowych.

Oferujemy:

  • stabilną pracę w firmie o silnej pozycji na rynku,

  • możliwość rozwoju w nowoczesnej firmie,

  • atrakcyjne zarobki,

  • długotrwały kontrakt.