Irlandzka firma developerska, obecna od 20 lat na rynku europejskim, poszukuje do polskiego oddziału osoby na stanowisko

 kierownik projektu

(Project Manager)

 Opis stanowiska:

  • zarządzanie budową budynku wielorodzinnego w Łodzi

 Wymagania:

  • dobra znajomość języka angielskiego
  • wykształcenie wyższe budowlane
  • minimum 5 lat doświadczenia w konstrukcjach żelbetowych w budynkach wielopiętrowych, poparte referencjami
  • bardzo dobra znajomość przepisów budowlanych, w tym BHP
  • zdolności menedżerskie do zarządzania podwykonawcami na budowie
  • znajomość lokalnego rynku budowlanego, w tym w szczególności dostawców materiałów oraz podwykonawców
  • znajomośc programów komputerowych (AutoCAD, MS Office)

 Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość kontynuowania współpracy z firmą podczas kolejnych projektów