Opteam Poland Sp. z o.o. jest międzynarodową firmą rekrutacyjną z kapitałem fińskim, która poprzez sieć 31 biur, zlokalizowanych w Finlandii, Polsce, na Słowacji i na Filipinach świadczy usługi rekrutacji, doradztwa personalnego oraz leasingu personalnego w różnych sektorach gospodarki. Jesteśmy nowoczesną firmą rekrutacyjną która działa zgodnie z zasadami odpowiedzialności społecznej. Jedną z naszych najważniejszych reguł jest stosowanie zasad etyki. Wysokich standardów postępowania oczekujemy zarówno od siebie, jak i od naszych partnerów. Obecnie dla naszego Klienta – firmy z branży elektroenergetycznej – poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KOSZTORYSANT/ SPECJALISTA DS. OFERTOWANIA

 (nr ref. SK) ŁÓDŹ

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Przygotowywanie kosztorysów i ofert pod zapytania klientów na podstawie otrzymanych danych
  • Opracowywanie obmiarów na podstawie projektu budowlanego, koncepcji

 Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe: elektryka, elektroenergetyka, technika, budownictwo lub pokrewne
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub doświadczenie w pracy przy montażu urządzeń elektrycznych lub nadzorze montażu
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość urządzeń oraz specyfiki prac montażowych
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną elektryczną i budowlaną
  • Dobra znajomość obsługi komputera – pakiet MS Office
  • Mile widziana znajomość zasad kosztorysowania

 Oferujemy:

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju w strukturach firmy
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia
  • Atrakcyjny pakiet socjalny

Kontakt:

Łódzka Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa

Biuro Łódzkiej Okręgowej Izby

ico ul. Północna 39
91- 425 Łódź

Skontaktuj się z nami

tel. 42 632 97 39