Nasz Klient, firma o ugruntowanej pozycji rynkowej i wysokim potencjale wzrostowym w branży budowlanej w sektorze wykonawstwa instalacji sanitarnych, poszukuje najlepszych Kandydatów na kluczowe w strukturze firmy stanowisko:

Kierownika/Dyrektora działu przygotowania inwestycji
(instalacje sanitarne)

Poszukujemy kreatywnego managera ze zdolnościami przywódczymi i organizacyjnymi.

Kandydat w zależności od posiadanego doświadczenia obejmie stanowisko Kierownika (docelowo Dyrektor) lub Dyrektora działu przygotowania inwestycji (instalacje sanitarne).

Miejsce pracy: okolice Bełchatowa, Łodzi, Radomska, Tomaszowa Mazowieckiego

Oferujemy:

  • doskonałe warunki pracy w nowoczesnym i przyjaznym środowisku pracy
  • jasną i atrakcyjną ścieżkę awansu zawodowego
  • wynagrodzenie odpowiadające doświadczeniu i kwalifikacjom powiększone o premie i dodatki
  • dostęp do nowoczesnych technologii zarządzania przedsiębiorstwem
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • w pełni wyposażone stanowisko pracy
  • możliwość częściowej pracy zdalnej

 Zakres obowiązków:

  • przygotowanie ofert projektów w zakresie instalacji sanitarnych (kierowanie działem kosztorysowania)
  • sporządzanie kosztorysów budżetowych oraz limitów materiałowych
  • sporządzanie budżetów prac na budowach (w zakresie instalacji sanitarnych)
  • ustalanie organizacji i harmonogramów prac
  • negocjacje warunków z klientami i dostawcami
  • budowanie własnych norm wykonawczych i baz cenowych dla przygotowywanych prac
  • przygotowywanie analiz zaplanowanych budżetów vs. dane z realizacji prac
  • pozyskiwanie klientów i budowanie z nimi długofalowych, pozytywnych relacji

 Wymagania:

  • znajomość rynku inwestycyjnego (Instalacje Sanitarne) - konieczne
  • wykształcenie wyższe inżynierskie o specjalności instalacje sanitarne lub pokrewne
  • doświadczenie w branży budowlanej (instalacje sanitarne) około 10 lat - w tym doświadczenie na stanowisku kierowniczym około 5 lat
  • praktyczna znajomość programu kosztorysowego Norma Pro
  • obsługa pakietu MS Office + MS Project
  • umiejętności negocjacyjne i znajomość skutecznej komunikacji interpersonalnej i technik sprzedaży
  • umiejętność kosztorysowania, organizacji, harmonogramowania i rozliczania robót instalacji sanitarnych
  • prawo jazdy kategorii B

Mile widziane:

  • uprawnienia budowlane i projektowe w zakresie instalacji sanitarnych
  • znajomości języka angielskiego

Kontakt:

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr 133 poz.883).”

Hunter Consulting Sp. z o.o.

ul. Konstruktorska 4/232

02-673 Warszawa

Spółka wpisana do rejestru agencji zatrudnienia pod numerem 6016.