GLOB-TECH CENTRUM Sp. z o.o. (firma realizuje kontrakty z zakresu budownictwa drogowo-mostowego, jest przedstawicielem niemieckiej firmy " isorast" realizującej budowy domów pasywnych) poszukuje 3-6 osób na stanowisko:

inżynier ds. nadzoru i rozliczeń procesów budowlanych

 Opis stanowiska:
  • Nadzór nad procesem realizacji kontraktów budowlanych,

  • prowadzenie procesu rozliczeniowego osób, brygad realizujących zadania zleconych prac budowlanych,

  • raportowanie do kierownika budowy z postępu robót.

Wymagania:
  • doskonała znajomość procesu kosztorysowania i procesu rozliczeniowego budowy,
  • dobra znajomość rysunku technicznego,
  • umiejętność organizacji pracy,
  • znajomość w mowie i piśmie języka angielskiego i/lub niemieckiego
  • Skończony kierunek BUDOWNICTWO

- studia pierwszego stopnia,  tytułu inżyniera ze specjalnością budownictwo ogólne

- studia drugiego stopnia, tytuł magistra inżyniera; specjalności:

  • budowa dróg
  • konstrukcje budowlane
  • technologia i organizacja budownictwa
  • remonty i eksploatacja budowli

Oferujemy:

umowa o prace 1317 zł brutto plus do 300% premii kontraktowej

Forma kontaktu:

Cv oraz list motywacyjny z dopiskiem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz.Ust Nr 133 poz. 883)"

Łódzka Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa

Biuro Łódzkiej Okręgowej Izby

ico ul. Północna 39
91- 425 Łódź

Skontaktuj się z nami

tel. 42 632 97 39