Agencja Euro-Praca jest prężnie rozwijającą się firmą świadczącą usługi
w zakresie pośrednictwa pracy do Polski oraz UE.
Posiadamy certyfikat nr MGiP nr 2463/1b.

Dla naszego Klienta, brytyjskiej firmy inżynieryjnej działającej od wielu lat na rynkach Australii, Wielkiej Brytanii i Azji, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Inżynier budowlany - Projektant
Miejsce pracy: Londyn

Zakres obowiązków:

  • projektowanie sprężonych konstrukcji betonowych (post - tensioned),
  • współpraca z klientami firmy,
  • ścisły kontakt z innymi inżynierami projektowymi oraz zarządem.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • minimum 3 lata doświadczenia w pracy w sferze inżynierii budowlanej,
  • bardzo dobra znajomość programu AutoCad,
  • referencje oraz portfolio.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie, zależne od doświadczenia,
  • ilość godzin pracy: 45 przez 5 dni w tygodniu,
  • długość kontraktu: minimum 2 lata.

Przesłane CV zostanie dołączone do naszej bazy danych i będzie brane pod uwagę również przy rekrutacji na inne, podobne stanowiska. Jednocześnie informuję, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Euro-Praca
Agencja Pośrednictwa Pracy
ul. Berka Joselewicza 21C 31-031 Kraków, Polska
tel./fax. +48 12 2629351 tel.kom. 513122728
www.euro-praca.com.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)".