Dla naszego klienta, dużej, nowocześnie zarządzanej firmy produkcyjno-usługowej, specjalizującej się w produkcji i budowie systemów dachowych (dla stadionów, zajezdni itp.), poszukujemy osoby na stanowisko:

 PROJECT MANAGER/KIEROWNIK KONTRAKTU

Nr ref.: PMK/12/10

Miejsce pracy: Konin

Obowiązki na stanowisku pracy:

  • planowanie i nadzór nad realizacją założonych planów rzeczowo-czasowo-finansowych
  • udział w przygotowaniu zadań inwestycyjnych (wycena, harmonogramowanie, budżetowanie)
  • bieżący nadzór nad realizowanymi inwestycjami budowlanymi
  • prowadzenie odpowiedniej dokumentacji budowlanej
  • kontrola jakości i wewnętrzne odbiory wykonywanych prac
  • prowadzenie negocjacji z inwestorami oraz podwykonawcami i dostawcami

 Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego technicznego (mile widziana specjalność budownictwo lądowe)
  • uprawnień bez ograniczeń do kierowania robotami w specjalności konstrukcyjno-budowlanej
  • biegłej znajomości organizacji i technologii budowy obiektów kubaturowych
  • wysokich umiejętności menedżerskich (zarządzanie rozbudowanym zespołem inżynierskim)
  • znajomości języka angielskiego
  • mobilności i dyspozycyjności do pracy w delegacji

 Oferujemy:

  • możliwość realizacji złożonych projektów w gronie profesjonalistów
  • pracę w bardzo stabilnej i nowoczesnej organizacji na wysokim stanowisku w strukturze
  • doskonałe możliwości zaspokojenia ambicji zawodowych
  • profesjonalne narzędzia pracy
  • atrakcyjny system wynagradzania i premiowania
  • wsparcie w przypadku przeprowadzki lub możliwość wykorzystania mieszkania służbowego

Dziękujemy za nadesłane aplikacje. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Kandydatom zapewniamy całkowitą dyskrecję. Więcej informacji pod numerem tel. 601 562 134. Więcej ciekawych ofert pracy można znaleźć na stronie www.biurodoradcze.pl

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm.)".