Firma Human & Hunter, zajmująca się rekrutacją osób na stanowiska specjalistyczne i wyższego szczebla, dla swojego Klienta - międzynarodowego koncernu z branży budowniczej - poszukuje osób na stanowisko:

 Uprawniony Projektant w specjalizacji wodno-kanalizacyjnej

Zadania:

  • projektowanie sieci wodno-kanalizacyjnych z użyciem prefabrykowanych elementów betonowych, w tym wykonywanie obliczeń dla produktów (rury wykopowe i przeciskowe, studnie, dobór pompowni i zbiorników retencyjnych),
  • sporządzanie dokumentacji projektowej zawierającej specyfikacje produktów,
  • opracowywanie koncepcji projektowych,
  • rozwijanie i wdrażanie wewnętrznych standardów marki,
  • współpraca przy promocji marki: udział w prezentacjach i warsztatach tematycznych dla projektantów, inwestorów, wykonawców, branżowych uczelni technicznych,
  • współpraca z zewnętrznymi biurami projektowymi,
  • współpraca przy określaniu strategii rozwoju produktów i usług,
  • pomoc przy tworzeniu materiałów informacyjno-reklamowych,
  • czynne wspieranie procesu sprzedaży.

Wymagania:

  • uprawnienia projektowe w specjalności wod-kan,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (AutoCAD, programy inżynierskie),
  • prawo jazdy,
  • wysoka kultura osobista oraz umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność przygotowania i prowadzenia prezentacji,
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych,
  • znajomość jęz. angielskiego mile widziana.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego w renomowanej, międzynarodowej organizacji,
  • wybranej osobie zapewnimy satysfakcjonujące wynagrodzenie, pakiet świadczeń medycznych oraz niezbędne narzędzia.

Kontakt:

tel. 536 838 555