W związku z koniecznością pokrycia wzrastających kosztów działalności naszego samorządu oraz planowanym rozszerzeniem świadczeń dla członków izb, prowadzących do podniesienia kompetencji polskich inżynierów budownictwa (w tym m.in. aktywny już bezpłatny dostęp on-line do zbioru Polskich Norm), XI Krajowy Zjazd Sprawozdawczy PIIB podjął uchwałę zmieniającą Zasady gospodarki finansowej PIIB, w której zdecydował o podniesieniu składek członkowskich. W związku z powyższym od 1 stycznia 2013 r. obowiązują składki w następującej wysokości:

  • 29 zł – miesięczna składka członkowska na okręgową izbę, wnoszona z góry za rok (348 zł) lub pół roku (174 zł),
  • 6 zł – miesięczna składka członkowska na Krajową Izbę, wnoszona z góry za rok w wysokości 72 zł.

 

Tradycyjnie w przesyłce miesięcznika „Inżynier budownictwa” otrzymają Państwo blankiety płatnicze, na których zostaną wydrukowane wszystkie niezbędne informacje.

 

Opłata na obowiązkowe ubezpieczenie OC

W 2021 r. nastąpiła podwyżka składki na ubezpieczenie OC z kwoty 70,00 zł do 75,00 zł. W związku z tym członkowie ŁOIIB w 2021 r. zobowiązani są do uiszczania składki na konto Krajowej Izby (PIIB) w następującej wysokości:

a) składka członkowska roczna w wysokości 72,00 zł,

b) opłata roczna na ubezpieczenie OC w wysokości 75,00 zł.

Jednorazowa wpłata roczna do Krajowej Izby (PIIB) wynosi 147,00 zł

 

UWAGA! Każdy członek Łódzkiej Okregowej Izby Inżynierów Budownictwa ma dwa indywidualne numery kont: do wpłaty składki na ŁOIIB i do wpłaty składki na ubezpieczenie i KIIB. Numery kont indywidualnych można sprawdzić na stronie portal.piib.org.pl.

 

Ważność zaświadczenia liczy się od daty wpisania na listę członków Izby, którym jest zawsze pierwszy dzień miesiąca następującego po podjęciu stosownej uchwały przez Radę ŁOIIB.

 

Okazanie dowodu wpłaty nie stanowi podstawy do wystawienia zaświadczenia.

Łódzka Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa

Biuro Łódzkiej Okręgowej Izby

ico ul. Północna 39
91- 425 Łódź

Skontaktuj się z nami

tel. 42 632 97 39

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.