Zarząd Oddziału PZITB wspólnie z ŁOIIB zaprasza na zebranie szkoleniowe, które odbędzie się w dniu 9 września br. (piątek) o godz. 17:00 w sali konferencyjnej Domu Technika przy ulicy Armii Krajowej 24 A w Piotrkowie Trybunalskim.


Prezentacja szkoleniowa przygotowana przez firmę Rector Polska Sp. z o.o.: „Nowoczesne systemy stropowe sprężone Rector”.

Plan szkolenia technicznego:
- Zalety stosowania technologii betonu sprężonego;
- Najciekawsze realizacje stropów Rector;
- System RECTOBETON o rozpiętości do 10,0 m;
- System RECTOLIGHT – ultralekki system stropowy, dwukrotnie szybszy
w montażu, możliwość ukrycia instalacji w grubości stropu, strop surowy jako element wystroju wnętrz;
- Stropy - jako dachy skośne;
- Akustyka i Ognioodporność stropów Rector;
- Renowacje - Wymiana stropów w budynkach istniejących, nadbudowy – prezentacja najciekawszych realizacji;
- Prezentacja darmowego oprogramowania EURYDICE do projektowania stropów RECTOR.

Z uwagi na ponoszone koszty organizacji zebrań prosimy o wcześniejsze (co najmniej 5 dni przed terminem planowanego zebrania) potwierdzanie na nasz adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. swojego uczestnictwa w organizowanym zebraniu.

 

 

Katedra Geotechniki Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego zaprasza na studia podyplomowe PROJEKTOWANIE GEOTECHNICZNE (edycja XIV).


Studia podyplomowe adresowane są do kadry zawodowej z wykształceniem wyższym, która chce podnieść swoje kwalifikacje poprzez rozszerzenie wiedzy teoretycznej i praktycznej w zakresie projektowania geotechnicznego według zasad podanych w Eurokod 7. Studia podyplomowe przeznaczone są dla absolwentów głównie kierunków budownictwo i inżynieria środowiska.

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą studiów podyplomowych w Szkole Głównej Służby Pożarniczej. Szczegółowe informacje znajdą Państwo TUTAJ.

W portalu PIIB na stronie internetowej www.portal.piib.org.pl dostępne są szkolenia w systemie e-learningowym:

Skontaktuj się z nami

tel. 42 632 97 39

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Łódzka Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa

Biuro Łódzkiej Okręgowej Izby

ico ul. Północna 39
91- 425 Łódź