W dniach 20-21 lutego 2020 r. w Łodzi odbyła się III Konferencja ŁOIIB „Nowoczesne technologie w budownictwie – wybrane zagadnienia”. Współorganizatorem konferencji była firma INTERSERVIS – organizator XXVII Łódzkich Targów Budownictwa INTERBUD 2020. Konferencja rozpoczęła się w czwartek w Instytucie Europejskim. Drugiego dnia obrady konferencji odbywały się w Hali EXPO, gdzie o godz. 11.00 rozpoczęły się Targi Budownictwa INTERBUD. Zobacz ZDJECIA

W dniach 20-21 lutego 2020 r. w Łodzi odbyła się III Konferencja ŁOIIB „Nowoczesne technologie w budownictwie – wybrane zagadnienia” . Współorganizatorem konferencji była firma INTERSERVIS – organizator XXVII Łódzkich Targów Budownictwa INTERBUD 2020.

Polskie Stowarzyszenie Geosyntetyczne PSG organizuje VII Europejską Konferencję Geosyntetyczną EuroGeo7, która odbędzie się w dniach 6-9 września 2020 r. w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

W dniach 20-21 lutego 2020 r. w Łodzi odbyła się III Konferencja ŁOIIB „Nowoczesne technologie w budownictwie – wybrane zagadnienia”. Współorganizatorem konferencji była firma INTERSERVIS – organizator XXVII Łódzkich Targów Budownictwa INTERBUD 2020. Konferencja rozpoczęła się w czwartek w Instytucie Europejskim. Drugiego dnia obrady konferencji odbywały się w Hali EXPO, gdzie o godz. 11.00 rozpoczęły się Targi Budownictwa INTERBUD. Zobacz ZDJECIA

W dniach 22-24 maja 2019 r. w Słoku k. Bełchatowa odbyła się XIV Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Techniczna poświęcona problemom sektora wytwarzania energii pod hasłem „Elektrownie cieplne. Eksploatacja – Modernizacje – Remonty”, współorganizowana przez Instytut Elektroenergetyki PŁ, SEP Koło przy PGE GiEK SA Oddział Elektrownia Bełchatów oraz GiEK S.A. Oddział Elektrownia Bełchatów.

W dniach 22-23 listopada 2018 r. w Słoku k. Bełchatowa odbyła się II Konferencja naukowo-techniczna „Rusztowania” pod hasłem „Praktyczne aspekty funkcjonowania rusztowań” zorganizowana przez Polską Izbę Gospodarczą Rusztowań we współpracy z konsorcjum naukowym projektu ORKWIZ.

W związku z zakończeniem XIV Konferencji Naukowo-Technicznej „Warsztat Pracy Rzeczoznawcy Budowlanego” (Kielce, 11-13 maja 2016 r.), która od wielu lat jest miejscem przekazywania i wymiany informacji, wiedzy i doświadczeń z zakresu szeroko rozumianego rzeczoznawstwa budowlanego, zamieszczamy sprawozdanie z tego wydarzenia wraz z wnioskami TUTAJ.

Rola samorządów zawodów zaufania publicznego w demokratycznym porządku państwa prawnego" to tytuł zorganizowanej przez Łódzkie Porozumienie Samorządów Zawodów Zaufania Publicznego konferencji, która odbyła się 11 maja br. w sali Rady Wydziału Prawa i Administracji UŁ.

W dniach 22-23 stycznia 2016 r. w Warszawie odbyła się IV Ogólnopolska Konferencja Głównego Inspektora Nadzoru Budowlanego pod hasłem „Problemy techniczno-prawne utrzymania obiektów budowlanych”.

Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa Oddział w Bielsku-Białej

przy współpracy Oddziałów w Gliwicach, Katowicach i Krakowie

 

zapraszają

środowisko projektantów, wykonawców i nadzór budowlany

na

 

XXVI

WARSZTATY PRACY

PROJEKTANTA KONSTRUKCJI

 

NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA

konstrukcyjno-materiałowo-technologiczne

BUDOWNICTWO OGÓLNE

 

które odbędą się w dniach 9-12 marca 2011 roku

w Szczyrku

(CKiR "Orle Gniazdo", Hotel "Zagroń")

 

Szczegółowe informacje  organizacyjne zamieszczone są na stronie: http://www.pzitb.bielsko.pl

Łódzka Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa

Biuro Łódzkiej Okręgowej Izby

ico ul. Północna 39
91- 425 Łódź

Skontaktuj się z nami

tel. 42 632 97 39

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.