Łódź

Klub ŁOIIB

Zapraszamy naszych członków do korzystania z uruchomionego w siedzibie Izby Klubu. Można tu poczytać prasę branżową, napić się kawy, spotkać w sprawach zawodowych lub prywatnych. Serdecznie zapraszamy!
 
 

Wyszukiwarka


Aby sprawdzić numery kont, ważność zaświadczenia lub wydrukować blankiety opłat kliknij tutaj.


Linki






Dzisiaj

Niedziela, 15 września 2019 r.15 września 2019 r. Godzina...20:01

Albina, Nikodema
  jutro: Edyty, Kornela

Statystyka

W tej chwili mamy
2 odwiedzających.

Liczba odsłon:

dzisiaj: 556

wczoraj: 746

wszystkie: 3791844
(od 20 kwietnia 2004 r.)
Delegaci


Delegaci na Zjazdy ŁOIIB w kadencji 2018-2022

Od 24 października 2018 r. do 9 stycznia 2018 r. odbywały się obwodowe zebrania wyborcze, w wyniku których wybrano w sumie 108 delegatów na zjazdy Łódzkiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa w V kadencji. 

 

Obwód wyborczy nr 1

(Łódź Bałuty)

13 delegatów: Jan Boryczka, Andrzej Gorzkiewicz, Wiesław Kaliński, Jacek Kałuszka, Tomasz Kluska, Henryk Małasiński, Andrzej B. Nowakowski, Jerzy Nowicki, Witold Nykiel, Wiesław Sienkiewicz, Przemysław Solarek, Danuta Ulańska, Wojciech Ulański.

(Frekwencja na zebraniu: 2,92%). 

 

Obwód wyborczy nr 2

(Łódź-Górna i powiat pabianicki)

14 delegatów: Janina Badowska, Bogusława Gutowska, Wiktor Jakubowski, Krzysztof Kopacz, Piotr Kubicki, Damian Pawlak, Grzegorz Rakowski, Krzysztof Siekiera, Marek Stańczak, Karol Starczewski, Jacek Szer, Andrzej Świstek, Cezary Wójcik, Jan Wójt.

(Frekwencja na zebraniu: 5,47%). 

 

Obwód wyborczy nr 3

(Łódź Polesie)

9 delegatów: Michał Bogacki, Anna Dudek, Jan Kaźmierczak, Andrzej Lipiński, Maria Lisowska, Zbigniew Maciejewski, Jan Pietrasiewicz, Krzysztof Stelągowski, Henryk Więckowski.

(Frekwencja na zebraniu: 3,77%). 

 

Obwód wyborczy nr 4

(Łódź-Śródmieście oraz powiaty łęczycki i zgierski)

10 delegatów: Jan Antczak, Jan Ci chocki, Piotr Filipowicz, Bronisław Hillebrand, Jakub Jońca, Artur Kotarski, Jan Michajłowski, Barbara Morawska, Barbara Pędzik, Jerzy Wereszczyński.

(Frekwencja na zebraniu: 4,88%). 

 

Obwód wyborczy nr 5

(Łódź-Widzew oraz powiaty brzeziński i łódzki wschodni)

12 delegatów: Piotr Bardzki, Włodzimierz Bojanowski, Izabela Drobnik-Kamińska, Paweł Gąsiorowicz, Elżbieta Habiera-Waśniewska, Bogdan Janiec, Roman Kostyła, Jolanta Orechwo, Andrzej Potański, Ewa Potańska, Hanna Sobieraj, Mirosław Tomala.

(Frekwencja na zebraniu: 3,96%). 

 

Obwód wyborczy nr 6

(Piotrków Trybunalski oraz powiaty: opoczyński, piotrkowski, tomaszowski)

14 delegatów: Włodzimierz Babczyński, Wojciech Drozdek, Krzysztof Dybała, Tadeusz Gruszczyński, Waldemar Gumienny, Bartłomiej Jagodziński, Urszula Jakubowska, Józef Kucharski, Edyta Kwiatkowska, Szymon Langier, Barbara Malec, Adam Różycki, Grzegorz Rudzki, Wojciech Wolnicki.

(Frekwencja na zebraniu: 8,16%). 

 

Obwód wyborczy nr 7

(powiaty: łaski, poddębicki, sieradzki, wieluński, wieruszowski, zduńskowolski)

12 delegatów: Zygmunt Adamski, Ewa Bugajska, Beata Ciborska, Agnieszka Jońca, Roman Kałuża, Paweł Kasprzyczak, Ryszard Mes, Monika Moczydłowska, Grażyna Orzeł, Piotr Parkitny, Zdzisław Soszkowski, Andrzej Sułkowski.

(Frekwencja na zebraniu: 10,23%). 

 

Obwód wyborczy nr 8

(Skierniewice oraz powiaty: kutnowski, łowicki, rawski, skierniewicki)

12 delegatów: Andrzej Borek, Wojciech Hanuszkiewicz, Bogdan Krawczyk, Andrzej Krzesiński, Zbigniew Kubiak, Andrzej Masztanowicz, Tadeusz Miksa, Józef Nowak, Grzegorz Pełka, Leszek Przybył, Jan Stocki, Elżbieta Szmigiel-Augustyn.

(Frekwencja na zebraniu: 8,98%). 

 

Obwód wyborczy nr 9

(powiaty: bełchatowski, pajęczański i radomszczański)

12 delegatów: Jarosław Bednarek, Maria Wanda Bujacz, Wiesław Hałaszkiewicz, Grzegorz Jackowski, Aleksandra Kik, Kazimierz Kucharski, Dorota Marczak, Joanna Młynarska, Sławomir Najgiebauer, Marek Robocień, Małgorzata Suchanowska, Tomasz Wolski.

(Frekwencja na zebraniu: 10,37%).

 
Delegaci ŁOIIB na Krajowe Zjazdy PIIB w kadencji 2018-2022
  1. Zygmunt Adamski
  2. Jan Boryczka
  3. Beata Ciborska
  4. Piotr Filipowicz
  5. Wojciech Hanuszkiewicz
  6. Urszula Jakubowska
  7. Agnieszka Jońca
  8. Barbara Malec
  9. Tadeusz Miksa
  10. Piotr Parkitny
  11. Jacek Szer
  12. Danuta Ulańska