Kalendarz wydarzeń

marzec,
2023
31 marzec 2023
pon wto śro czw pią sob nie
27 28 1 Wednesday, 1 March 2023 2 Thursday, 2 March 2023 3 Friday, 3 March 2023 4 Saturday, 4 March 2023 5 Sunday, 5 March 2023
6 Monday, 6 March 2023 7 Tuesday, 7 March 2023 8 Wednesday, 8 March 2023 9 Thursday, 9 March 2023 10 Friday, 10 March 2023 11 Saturday, 11 March 2023 12 Sunday, 12 March 2023
13 Monday, 13 March 2023 14 Tuesday, 14 March 2023 15 Wednesday, 15 March 2023 16 Thursday, 16 March 2023 17 Friday, 17 March 2023 18 Saturday, 18 March 2023 19 Sunday, 19 March 2023
20 Monday, 20 March 2023 21 Tuesday, 21 March 2023 22 Wednesday, 22 March 2023 23 Thursday, 23 March 2023 24 Friday, 24 March 2023 25 Saturday, 25 March 2023 26 Sunday, 26 March 2023
27 Monday, 27 March 2023 28 Tuesday, 28 March 2023 29 Wednesday, 29 March 2023 30 Thursday, 30 March 2023 31 Friday, 31 March 2023 1 2

Kalendarium

marzec 2023
pon. wt. śr. czw. pt. sob. nie.
27 28 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Łódzka Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa

Biuro Łódzkiej Okręgowej Izby

ico ul. Północna 39
91- 425 Łódź

Skontaktuj się z nami

tel. 42 632 97 39

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Używamy plików cookie

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.